Igor Michaliszyn brutalnie znokautowany na RWC 3 – VIDEO


Nie będzie miło wspominał powrotu do klatki po prawie dwóch latach Igor Michaliszyn, który wystąpił podczas gali RWC 3.

Podczas gali RWC 3 w Gdyni Igor Michaliszyn (5-2) został ciężko znokautowany przez Loma-Aliego Nalgieva (17-7) w pierwszej rundzie walki.

Zobacz także: Jan Błachowicz zdradza, z czego drwił Luke Rockhold podczas staredownu

Po kilku wymianach na otwarcie pojedynek na chwilę przerwano z uwagi na przypadkowe kopnięcie w krocze w wykonaniu Ingusza. Po wznowieniu polski zawodnik w krótkim odstępie czasu dwukrotnie zakończył kombinację niskim kopnięciem – ale za drugim razem Nalgiev przechwycił jego nogę, potężnym prawym ścinając Michaliszyna z nóg! Żadna dobitka nie była potrzebna, a i sędzia Łukasz Bosacki natychmiast przerwał pojedynek.

Igor Michaliszyn, dla którego był to powrót do akcji po prawie dwóch latach i zwycięstwie z Tomaszem Romanowskim jeszcze pod flagą FEN, doznaje w ten sposób drugiej w karierze porażki – wcześniej zmuszony był uznać wyższość Daniela Skibińskiego.
Dla Lomy-Aliego Nalgieva jest to trzecie zwycięstwo z rzędu.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Wing tsun

    7 lipca 2019 at 09:47

    Nalgiev zastosował prostą technikę wing tsun. Na tym polega ten styl. Kto zna wing tsun, ten zrozumie, co zrobił ten zawodnik.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply