„Rząd powinien go zlać” – Khabib Nurmagomedov reaguje na barowe szaleństwa Conora McGregora


Mistrz kategorii lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov skomentował ostatnio upublicznione wybryki Conora McGregora.

Opublikowawszy nagranie, na którym Conor McGregor uderza niechętnego do wychylenia z nim Proper Twelve starszego mężczyznę w jednym z dublińskich barów, portal TMZ.com zadbał też o dostarczenie fanom komentarza ze strony ostatniego pogromcy Irlandczyka, Khabiba Nurmagomedova.

Zobacz także: Nate Diaz wskazuje 3 zawodników, których styl walki robi na nim wrażenie

To szalone.

– stwierdził Dagestańczyk.

Wszystkie media milczą w temacie. Nikt o tym nie pisze. Nie wyobrażam sobie, co by się stało w mediach, gdybym to jak uderzył tego gościa. To naprawdę słaba, słaba rzecz. Nawet gdyby ten starszy gość na nagraniu uderzył cię w twarz dziesięć razy, hej, nie możesz oddać mu w twarz. Nie możesz. To niemożliwe. Musimy szanować ludzi. Nie rozumiem tego.

Jeden przyjaciel przysłał mi dzisiaj tę wiadomość i mówi: „Hej, pamiętasz, jak próbował dawać ci whiskey, a ty odmówiłeś? Dlaczego ciebie wtedy nie uderzył? A teraz szaleje ze starszymi ludźmi”. Nie rozumiem tego.

Uważam, że ci ludzie powinni trafić do więzienia. Powinni trafić do więzienia. Zdarzyło się to w Irlandii? Co z irlandzkim rządem? My, goście z Rosji, mamy problemy ze zdobyciem wizy, więc dlaczego ci gówniani goście nie mają problemów z wizą do USA? Jak USA może dać im wizę albo szacunek czy pracę? Ci ludzie powinni trafić do więzienia.

Mówiłem to już wcześniej – ten gość nie ma klasy i szacunku. Jest bardzo zły dla tego sportu. Zrobił też dobre rzeczy dla tego sportu, ale teraz oszalał. Stracił głowę. To szalone. Rząd powinien go zlać. Tak uważam.

Jestem naprawdę wściekły z powodu tego nagrania. Nie rozumiem, jak możesz uderzyć starego człowieka. Jak to możliwe? Nawet gdyby uderzył cię 10 czy 20 razy. To brak szacunku nie tylko dla tego starszego człowieka, ale dla ludzi w ogóle.

Nie mam mu nic do powiedzenia, ale pytam irlandzki rząd – gdzie jesteście? Wyślijcie mu lokalizację. Tyle.

Na sto procent (powinien zostać aresztowany). Dzisiaj uderza starszego człowieka, więc co zrobi jutro? Nikt nie wie.

Wcześniej w tym samym temacie wypowiedzieli się między innymi także sternik UFC Dana White oraz Jorge Masvidal.
Irlandczyk póki co nie zabierał głosu na temat opublikowanego wczoraj nagrania.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. TYTUS

    16 sierpnia 2019 at 16:24

    Ej Khabib co ma rząd do tego ? To nie Dagestan. Conora zniszczył alkohol i narkotyki. Lepiej już nie będzie. Nie spodziewałem się tak rychłego upadku tego człowieka.

  2. Ali

    16 sierpnia 2019 at 16:55

    a no i bedzie rewanz

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply