Przegląd bukmacherski #3 – UFC Meksyk

Rzut okiem na najciekawsze kursy bukmacherskie gali UFC on ESPN+ 17, która odbędzie się w Meksyku.

W trzeciej odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim na galę UFC on ESPN+ 17 w mieście Meksyk.

Szczegółowo walce wieczoru przyjrzałem się w technicznej analizie, do której zapraszam tutaj.

W telegraficznym zatem skrócie… Doświadczenia, charakteru i ciężkich rąk Jeremy’ego Stephensa nie sposób lekceważyć, ale szybkość Yaira Rodrigueza, jego praca na nogach, przebogaty arsenał w stójce – także kontrujący – z kopnięciami na kolano na czele mogą mocno ostudzić mordercze żądze Amerykanina, pozwalając Meksykaninowi długimi fragmentami utrzymywać walkę w obszarze kickbokserskim – a tam powinien przeważać.

W ramach pewnego rodzaju zabezpieczenia można też zastanowić się nad zakładem na wiktorię Amerykanina przez nokaut.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Yaira Rodrigueza – 1.86
Zwycięstwo Jeremy’ego Stephensa – 1.86
Zwycięstwo Yaira Rodrigueza na punkty – 4.00
Zwycięstwo Jeremy’ego Stephensa przez KO/TKO/dyskwalifikację – 2.50

Wszystkie kursy bukmacherskie dostępne na walkę znajdziecie – przy rejestracji otrzymacie Bonus do 500 zł na start.
Alexa Grasso w wersji 2.0, którą zaprezentowała w starciu z Karoliną Kowalkiewicz, wyglądała wybornie. Jest znacznie większa niż onegdaj, silniejsza, mocno poprawiła szlify bokserskie, także w kontrze, oraz pracę na nogach. Już wcześniej dysponowała niezłą defensywą przed obaleniami, więc nie spodziewam się, aby teraz Carla Esparza miała łatwą przeprawę w aspektach zapaśniczych – a nie ulega wątpliwości, że będzie dążyć do położenia Meksykanki na plecach.

Spodziewam się zatem, że pomimo poprawionej w ostatnich latach stójki Amerykanki będziemy oglądać klasyczny pojedynek kickbokserki z grapplerką. Walcząca przed własna publicznością Meksykanka nie da się obalać i męczyć przy siatce, a w stójce rozdawać będzie karty.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Alexy Grasso – 1.68
Zwycięstwo Carli Esparzy – 2.05

Wszystkie kursy bukmacherskie dostępne na walkę znajdziecie – przy rejestracji otrzymacie Bonus do 500 zł na start.

Inne ciekawe kursy

Tyson Nam vs. Sergio Pettis poniżej 2.5 rundy – 3.72
Zwycięstwo Stevena Petersona – 1.95

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply