„Jest czarnym koniem dywizji” – Anthony Smith chwali Jana Błachowicza, krytykuje Luke’a Rockholda

Toczący w ostatnich miesiącach liczne medialne boje z Luke’iem Rockholdem Anthony Smith zabrał głos na temat klęski byłego mistrza z Janem Błachowiczem.

Nie tylko Dominick Reyes i rzesza fanów MMA na całym świecie nie uronili łzy, gdy Jan Błachowicz znokautował podczas sobotniej gali UFC 239 Luke’a Rockholda.

Zdecydowanie szat z tego powodu nie rozdzierał też największy medialny przeciwnik byłego mistrza wagi średniej UFC i Strikeforce Anthony Smith, który na falach Sirius XM Rush podzielił się swoimi wrażeniami z walki Cieszyńskiego Księcia z Luke’iem Rockholdem.

Zobacz także: Ben Askren zabrał głos na temat dodatkowych ciosów Jorge Masvidala po nokaucie

Marzyłoby mi się, abym to ja był gościem, który sprzątnął w ten sposób Rockholda.

– powiedział Lwie Serce (za BJPenn.com).

Myślę jednak, że został dobrze obsłużony. Za wszystkie te bzdury: „Anthony Smith to niedorajda, Gustafsson się po nim przejedzie, zmiażdżę Jana”. Chodzi o to wszystkie obelgi i lekceważenie Jana.

Wszystkim, którzy pytali, powtarzałem, że Jan Błachowicz to czarny koń dywizji. Jeden z najbardziej niebezpiecznych kolesi, ale wielu nie zdaje sobie z tego sprawy, bo jest bardzo cihcy i nie kłapie gębą, zamiast tego robiąc swoje i kończąc gości.

Luke Rockhold skończył z połamaną szczęką, a szef UFC Dana White zaapelował do niego o zakończenie kariery.

Wyszło pechowo, że jego szczęka została złamana. Nie życzę nikomu żadnych obrażeń, ale jednocześnie miło było zobaczyć, jak Rockhold dostaje pięknym za nadobne.

– kontynuował Smith.

Za każdym razem, gdy pieprzył o kimś bzdury, był arogancki, wydawało mu się, że jest lepszy od wszystkich i zachowywał się jak dupek, kończył, wyglądając głupio. Cieszę się więc, że bogowie MMA podtrzymali ten zwyczaj. Powtarzam, że wyszło pechowo, bo nie życzę nikomu, żeby doznał kontuzji, ale całe to upokorzenie, jakiemu jest teraz poddawany, wytykanie palcami, wyśmiewanie – absolutnie na to zasługuje.
Co zaś tyczy się dalszych planów, Anthony Smith… chce rewanżu z Jonem Jonesem.

Powtórzmy to.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply