Conor McGregor reaguje na wyzwanie do rewanżu ze strony Dustina Poiriera

Conor McGregor odpowiedział na wyzwanie do rewanżowej walki rzucone mu przez Dustina Poiriera.

Odstawiwszy na bok plany emerytalne po nieudanym podboju kategorii lekkiej – w walce wieczoru gali UFC 242 w Abu Zabi odklepał duszenie zza pleców Khabibowi NurmagomedovowiDustin Poirier zwrócił swój wzrok w kierunku największego dostępnego pojedynku. A takowym medialnie nadal pozostaje starcie z Conorem McGregorem, który może i w glorii zwycięzcy nie był widziany od trzech lat, ale nadal wzbudza gargantuiczne zainteresowanie.

Zobacz także: Khabib Nurmagomedov i Dana White wesprą działalność charytatywną Dustina Poiriera

Jak się okazuje, Irlandczyk gruszek w popiele nie zasypia. Ledwie kilka godzin po wyzwaniu ze strony Luizjańczyka udzielił mu odpowiedzi.

Nakarmiłem tobą deski w 90 sekund, brachu.
Powinieneś był wymawiać moje nazwisko z odrobinę większym szacunkiem w drodze do tamtej walki. „McGregor nie jest następny”
Skurwielu, zawsze jest pora na McGregora!
McGregor jest celem! Zawsze!
Powiedz to teraz i wtedy się zastanowię.
#GoneIn90seconds #NicCage #AJolie

Obaj zawodnicy spotkali się po raz pierwszy pięć lat temu. Notorious umiejętnie podgrzewał atmosferę w drodze do walki, ostatecznie ubijając dającego się swoim ówczesnym zwyczajem ponieść emocjom Amerykanina w niecałe dwie minuty.

Conor McGregor od dawna nie ukrywa, że idealną walką na powrót byłby dla niego rewanż z Dagestańskim Orłem, który poddał go w październiku zeszłego roku, ale mocno o starcie o złoto zabiega rozpędzony serią dwunastu wiktorii Tony Ferguson – i to właśnie El Cucuya cały przyzwoity świat widzi w roli kolejnego pretendenta.
Co ciekawe jednak, sternik UFC Dana White zaznaczył, że jeśli z jakiegokolwiek powodu Tony Ferguson nie zaakceptuje starcia z Khabibem Nurmagomedovem, zestawienie rewanżu tego ostatniego z Notoriousem „miałoby sens”.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply