Bez kategorii

ADCC 2019: niepokonany w MMA kolekcjoner nóg rywalem Mateusza Gamrota w pierwszej rundzie

Mateusz Gamrot poznał rywala, z którym zmierzy się w pierwszej rundzie Mistrzostw Świata ADCC w Anaheim.

Dziś w Anaheim rozpoczną się Mistrzostwa Świata ADCC – najważniejsza chwytana impreza na świecie. W każdej z pięciu kategorii wagowych rywalizować będzie po 16 zawodników w formacie pucharowym.

Zobacz także: Wstępna data kolejnej walki Khabiba Nurmagomedova ujawniona

Oczy polskiej sceny MMA zwrócone będą przede wszystkim na podwójnego mistrza KSW – kategorii piórkowej i lekkiej – Mateusza Gamrota, który stanie do walko w kategorii do 77 kilogramów.

W nocy ujawniono wszystkie drabinki turniejowe. Rywalem Gamera w pierwszej rundzie będzie inny niepokonany w MMA zawodnik, Garry Tonon. Walczący pod banderą organizacji ONE Championship Amerykanin może pochwalić się nieskazitelnym bilansem 5-0. W obszarze chwytanym wyróżnia się przede wszystkim wszelkiego rodzaju dźwigniami na nogi. Swego czasu o mało nie poskręcał w ten sposób Rousimara Palharesa.

Skonfliktowany z KSW Gamer nie ukrywa, że celuje w miejsce na podium zawodów. Wierzy, że w ten sposób poprawi swoją pozycję negocjacyjną także w karierze MMA.

Jeśli kudowianin pokona Garry’ego Tonona, wówczas w ćwierćfinale zmierzy się ze zwycięzcą walki Renato Canuto z Oliverem Tazą.

Poniżej cała drabinka kategorii do 77 kilogramów.

Ponadto Adam Wardziński zmierzy się w kategorii do 88 kilogramów z Michaelem Perezem, a Mateusz Juskowiak w 99+ kg z Orlando Sanchezem. Z kolei Livia Giles (Głuchowska) zawody w 60 kilogramach rozpocznie od starcia z Biancą Vasillio.

Transmisja z zawodów będzie dostępna odpłatnie tylko za pośrednictwem FloGrappling.com. Pojedynek Mateusza Gamrota powinien odbyć się około godziny 23:00 czasu polskiego.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button