Dana White reaguje na wyzwanie rzucone Valentinie Shevchenko przez Henry’ego Cejudo, bukmacherzy wystawiają kursy na walkę


Głównodowodzący UFC Dana White zabrał głos na temat najnowszych medialnych wybryków mistrza wag muszej i koguciej Henry’ego Cejudo.

Pozazdrościwszy Colby’emu Covingtonowi korony króla cringe’u, podwójny mistrz UFC Henry Cejudo postanowił po sobotniej gali UFC on ESPN+ 14 w Montevideo zawstydzić cały świat, zapraszając w oktagonowe tany zasiadającą na tronie 125 funtów Valentinę Shevchenko.

Zobacz także: Daniel Cormier wskazuje zapaśnika, który pomiata na sparingach Khabibem Nurmagomedovem

Cieszę się piękną niedzielą w pięknym Las Vegas, ale mój telefon ciągle dzwoni – i słyszę, że niejaka Valentina Bullet Shevchenko jest najbardziej dominującym mistrzem na świecie.

– powiedział Cejudo na opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu.

I wiecie co? Czuję delikatną zazdrość, bo posiada ona złoto, a ja chcę złota. Valentino Shevchenko, mam do ciebie wiadomość. Chcę zostać pierwszym między-płciowym mistrzem, jakiego ten świat kiedykolwiek widział. Rzucam ci wyzwanie. Możesz być następną, która uklęknie przed Triple C.

Mistrzyni, która w Montevideo wypunktowała Liz Carmouche, chętnie podjęła medialną zabawę, w programie Ariel Helwani’s MMA Show odnosząc się do wyzwania ze strony Posłańca.

Uważaj, czego chcesz. Jest łowcą złota, ale mogę sprawić, że straci całe złoto na zawsze.

– powiedziała Kirgizka.

Nie wiem (czy mówi poważnie), ale jest w tym bardzo konsekwentny. Powtarzam jednak – uważaj, czego sobie życzysz. Nie lękam się niczego.

Okazji nie zmarnowali amerykańscy bukmacherzy, którzy wystawili kursy na potencjalne starcie Shevchenko z Cejudo, zdecydowanie faworyzując tego ostatniego – w stosunku 1.09 – 7.50.

O wygłupy Posłańca zapytano też po wtorkowej gali DWCS sternika UFC Danę White’a.
To najsłabsze gówno, jakie w życiu widziałem.

– powiedział z uśmiechem amerykański promotor.

To po prostu pojebane – a te słowa nawet tego nie oddają. Nawet nie wiem, jak na to odpowiedzieć i co w ogóle powiedzieć. Może poza „wow”. Nie jestem w stanie nawet ogarnąć, dlaczego to powiedział. Szaleństwo.

Jak wieść gminna niesie, tematowi z pewnym zainteresowaniem przygląda się Greg Hardy. A także Derrick Lewis.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

 1. taktenb

  14 sierpnia 2019 at 13:54

  Jakoś mnie to nie dziwi że podoba się to Hardemu XD

 2. Szczebiot

  14 sierpnia 2019 at 16:46

  Karłowi całkiem odjebało.
  Babę w klatce będzie bił.

 3. ja

  19 sierpnia 2019 at 10:09

  On ma cos z deklem nie ryśtyś

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply