UFC

Dana White reaguje na wyzwanie rzucone Valentinie Shevchenko przez Henry’ego Cejudo, bukmacherzy wystawiają kursy na walkę

Głównodowodzący UFC Dana White zabrał głos na temat najnowszych medialnych wybryków mistrza wag muszej i koguciej Henry’ego Cejudo.

Pozazdrościwszy Colby’emu Covingtonowi korony króla cringe’u, podwójny mistrz UFC Henry Cejudo postanowił po sobotniej gali UFC on ESPN+ 14 w Montevideo zawstydzić cały świat, zapraszając w oktagonowe tany zasiadającą na tronie 125 funtów Valentinę Shevchenko.

Zobacz także: Daniel Cormier wskazuje zapaśnika, który pomiata na sparingach Khabibem Nurmagomedovem

Cieszę się piękną niedzielą w pięknym Las Vegas, ale mój telefon ciągle dzwoni – i słyszę, że niejaka Valentina Bullet Shevchenko jest najbardziej dominującym mistrzem na świecie.

– powiedział Cejudo na opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu.

I wiecie co? Czuję delikatną zazdrość, bo posiada ona złoto, a ja chcę złota. Valentino Shevchenko, mam do ciebie wiadomość. Chcę zostać pierwszym między-płciowym mistrzem, jakiego ten świat kiedykolwiek widział. Rzucam ci wyzwanie. Możesz być następną, która uklęknie przed Triple C.

Mistrzyni, która w Montevideo wypunktowała Liz Carmouche, chętnie podjęła medialną zabawę, w programie Ariel Helwani’s MMA Show odnosząc się do wyzwania ze strony Posłańca.

Uważaj, czego chcesz. Jest łowcą złota, ale mogę sprawić, że straci całe złoto na zawsze.

– powiedziała Kirgizka.

Nie wiem (czy mówi poważnie), ale jest w tym bardzo konsekwentny. Powtarzam jednak – uważaj, czego sobie życzysz. Nie lękam się niczego.

Okazji nie zmarnowali amerykańscy bukmacherzy, którzy wystawili kursy na potencjalne starcie Shevchenko z Cejudo, zdecydowanie faworyzując tego ostatniego – w stosunku 1.09 – 7.50.

O wygłupy Posłańca zapytano też po wtorkowej gali DWCS sternika UFC Danę White’a.

To najsłabsze gówno, jakie w życiu widziałem.

– powiedział z uśmiechem amerykański promotor.

To po prostu pojebane – a te słowa nawet tego nie oddają. Nawet nie wiem, jak na to odpowiedzieć i co w ogóle powiedzieć. Może poza „wow”. Nie jestem w stanie nawet ogarnąć, dlaczego to powiedział. Szaleństwo.

Jak wieść gminna niesie, tematowi z pewnym zainteresowaniem przygląda się Greg Hardy. A także Derrick Lewis.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button