FENKSWPolskie MMA

„Sprawa jest już w prokuraturze” – Paweł Jóźwiak reaguje na zapowiedź występu Normana Parke na KSW 50

Norman Parke w nieszczególnie zawoalowany sposób ogłosił swój występ podczas jubileuszowej gali KSW 50 w Londynie – ale szybko na ziemię sprowadził go… Paweł Jóźwiak!

Ledwie wczoraj Norman Parke prowadził jeszcze żywiołową kampanię medialną na rzecz walki o złoto wagi lekkiej podczas wrześniowej gali KSW 50 w Londynie – powracając do niej po krótkim wcześniejszych groźbach odejścia do UFC – a tymczasem na mieście inne są już treście.

Zobacz także: Maciej Kawulski wyjaśnia, dlaczego nokaut na Michale Materli nie był „zwyczajny”

Najnowszy wpis Irlandczyka z Północy – ten poniżej – wskazuje bowiem na to, że jego prośby przemieszane z groźbami przyniosły pożądany efekt i rzeczywiście 14 września na Wembley w Londynie stanie do walki o tytuł mistrzowski.

https://twitter.com/norman_parke/status/1134763090036305920

Zapraszam do wspierania mnie w Londynie, abym zdobył tytuł 😎 Wrzesień, KSW 50, O2 Arena, miejsca na logo sponsorów dostępne 🏆🏆🏆

Nie wiadomo oczywiście, na ile powyższe słowa odpowiadają rzeczywistości, a na ile są jedynie wyrazem celów i pragnień zawodnika.

Tym niemniej… Radosną tę atmosferę zniszczył Storminowi niespodziewanie… szefujący FEN Paweł Jóźwiak. Polski promotor, z którym przez jakiś czas Norman Parke romansował kontraktowo – położono nawet pierwsze medialne fundamenty pod walkę z Maciejem Jewtuszką – w kilku wpisach zarzucił zawodnikowi oszustwa.

A co z płatnością z góry, którą miałeś zwrócić FEN-owi? Sprawa jest już zgłoszona w prokuraturze. Jesteś oszustem i złodziejem! Poinformuję też o tym wszystkie media w Zjednoczonym Królestwie!

I dalej…

Oszukał nas na 6 tysięcy funtów! Mamy na to dowody. Nasza cierpliwość dobiegła końca. Teraz sprawą zajmują się prawnicy. Ostrzegam wszystkich promotorów na świecie przed Normanem Parke. Wiem, że Norman oszukał też wielu innych ludzi w sprawie przedpłaty.

Polski promotor zaapelował też do wszystkich oszukanych jakoby przez Stormina ludzi, aby skontaktowali się z nim mailowo. Zapewnił też, że posiada zarówno umowę, jaką podpisał Parke, a także potwierdzenia przelewów.

Irlandczyk póki co nie odniósł się do oskarżeń ze strony Pawła Jóźwiaka. Nie są one zresztą niczym nowym, bo współdowodzący FEN od dawna przekonywał, że Stormin nadal nie zwrócił zaliczki w kwocie 6 tys. funtów.
Swoistej pikanterii wszystkiemu dodaje natomiast wypowiedź Radosława Paczuskiego sprzed kilku dni, który w wywiadzie z portalem FightSport.pl – już usuniętym – stwierdził, że nadal nie otrzymał wynagrodzenia za swoją ostatnią – marcową – walkę w… FEN!

W obu przypadkach sytuacja jest niewątpliwie rozwojowa.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Akurat w tym przypadku Jóźwiak nie powinien odpuścić Parke. Sam zalega kasę a cwaniaczek Angielski chce go dymać. Norman mógłby dla przykładu trafić choć na chwilę na dołek by poznać Polską gościnność dla o$zust#w.
    Ciekawe jak mocne „papiery” ma Prezes , oby nie skończyło się jak w przypadku podbierania zawodników przez KSW.

Dodaj komentarz

Back to top button