Brad Pickett powrócił z emerytury i podpisał kontrakt z ACB


Jedna z ikon brytyjskiego MMA, bijący się zawodowo od 2004 roku Brad Pickett powrócił ze sportowej emerytury, związując się z organizacją ACB.

Piętnaście miesięcy potrwała emerytura Brada Picketta (25-14). Zaprawiony w bojach Brytyjczyk powraca do gry pod sztandarem czeczeńskiej organizacji Absolute Championship Berkut, co zostało oficjalnie ogłoszone.

Jestem zachwycony i podekscytowany współpracą z ACB.

– powiedział w informacji prasowej Brytyjczyk.

To świetna organizacja, która robi ekscytujące rzeczy w tym sporcie. Przeszedłem na emeryturę, bo utraciłem miłość do sportu. Moje zdrowie i moje ciało są teraz w świetnym stanie, a trenowanie zawodników w klubie przywróciło mi żądzę powrotu. Wracam! Ktokolwiek stanie naprzeciwko mnie, będzie od razu wiedział, że jest ostro!
39-letni zawodnik przegrał sześć z ostatnich siedmiu pojedynków pod sztandarem UFC. Ostatni raz był widziany w akcji w marcu zeszłego roku, podczas gali UFC Fight Night 107 przegrywając przez techniczny nokaut z Marlonem Verą.

Do akcji powróci podczas zaplanowanej na 11 sierpnia w Londynie gali ACB 91. Póki co nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem, ale w rozmowie z MMAFighting.com One Punch wyraził zainteresowanie konfrontacją z innym weteranem Takeyą Mizugakim.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #23 – KSW 44 | UFC 225


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. Dodajmy, że ta jedna z ostatnich 7 walk co wygrał, to większość wskazywała, że przegrał z Riverą: http://www.mmadecisi...rancisco-Rivera

  2. 


  3. na szczęście dolary od ruskich przywróciły mu miłość do sportu brawo Brad! jak dostaniesz jakiegoś ichniego zapasiora co cię zapaśniczo zmieli i wybije z głowy głupoty to na nowo stracisz miłość do tego sportu, czy z trenerki nie mógłby trzepać wystarczającego hajsu?