Rosyjskie MMAUFC

Jednooki rzeźnik z Dagestanu znów narozrabiał! Tym razem kopnął polskiego zawodnika po odklepaniu poddania!

Sharabutdin Magomedov znów narozrabiał – tym razem na zawodach ADCC w Bangkoku, gdzie po poddaniu walki na chwyty kopnął przeciwnika.

Jednooki kickbokser Sharabutdin Magomedov po raz kolejny nie zdołał opanować swojej złości, co znów uwieczniły kamery. Tym razem wyładował ją na… Polaku Jakubie Bilko!

Kilka lat temu głośno o Dagestańczyku zrobiło się za sprawą incydentu w centrum handlowym w Machaczkale, gdzie zwrócił on uwagę innemu mężczyźnie, aby ten publicznie nie całował swojej kobiety. Wywiązała się sprzeczka, w wyniku której przywołany do porządku mężczyzna rzucił się na Sharabutdina z pięściami. Doszło do szamotaniny, która została jednak szybko powstrzymana przez innych.

Na tym jednak wówczas historia się nie skończyła, bo Magomedov zaczaił się na gagatka przy wyjściu z centrum. Tam znokautował go partyzanckim sierpem, dzieła zniszczenia dopełniając stompem na głowę.

W sobotę noszący przydomek Shara Bullet Dagestańczyk znów się nie popisał. Przygotowując się do debiutu pod sztandarem UFC, dagestański kickbokser szlifuje też swój parter. W miniony weekend wziął udział w zawodach ADCC w Bangkoku, gdzie trafił na Jakuba Bilko – posiadającego czarny pas BJJ z nadania Toma DeBlassa Polaka, który mieszka na Filipinach.

W pewnym momencie specjalizujący się w dźwigniach na nogi Jakub zaatakował skrętówką. Sharabutdin panicznie klepnął, podczas gdy Polak natychmiast puścił uchwyt. To, co wydarzyło się dalej, chluby jednak Dagestańczykowi nie przynosi…

Wyraźnie rozjuszony, Magomedov ruszył w kierunku cofającego się Polaka, stając nad nim i gestykulując.

– Co do ku*wy!? – krzyknął zbity z tropu Polak.

Dagestańczyk kopnął Jakuba i z grymasem wściekłości na twarzy odszedł.

Z wpisów Jakuba w mediach społecznościowych można wywnioskować, że został ogłoszony zwycięzcą tejże walki. Czy Sharabutdina zdyskwalifikowano? Nie do końca wiadomo.

Po zawodach Magomedov stwierdził, że umówił się z Polakiem, aby ten nie atakował skrętówkami – nie chciał bowiem nabawić się długotrwałej kontuzji. Wedle relacji Sharabutdina, Jakub miał przystać na takie ustalenia, które później złamał.

Podpisawszy kontrakt z UFC w grudniu ubiegłego roku, Shara Bullet zadebiutuje w oktagonie amerykańskiego giganta podczas październikowej gali UFC 294 w Abu Zabi. Jest tam rzekomo szykowany dla niego przeciwnik z czołówki wagi średniej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button