UFC

Znamy datę debiutu w UFC jednookiego rzeźnika z Dagestanu!

Prawie pół roku po tym jak podpisał kontrakt z UFC, poznaliśmy datę debiutu Sharabutdina Magomedova w oktagonie amerykańskiego giganta.
W grudniu zeszłego roku gruchnęła nowina o podpisaniu kontraktu z UFC przez Sharabutdina Magomedova (11-0) – niedowidzącego na jedno oko kickboksera z Dagestanu, o którym głośno było swego czasu z powodu niezwykle efektownych nokautów, jakie fundował zarówno swoim rywalom w klatce, jak i poza nią.

Mijały jednak miesiące, a w temacie debiutu 29-latka panowała głucha cisza. Pozostawał on natomiast cały czas w treningu, jeżdżąc po całym świecie.
W końcu jednak pojawiły się jakieś konkrety. W rozmowie z portalem Sport-Express przemycił je trener zawodnika Gor Azizyan.

– Debiut odbędzie się w październiku w Abu Zabi – powiedział. – Nie mogę podać nazwiska rywala, ale to będzie zawodnik z czołówki. Shara będzie wkrótce mistrzem UFC.

– Mówiłem to cztery lata temu i powtarzam to dzisiaj. Dzisiaj zresztą już wszyscy mówią, że Shara będzie mistrzem UFC.

Jeśli rzeczywiście przeciwnikiem Sharabutdina Magomedova podczas zaplanowanej na 21 października gali UFC 294 będzie rywal z czołówki wagi średniej, to będzie to już trzecie zestawienie w tej dywizji pomiędzy zawodnikami z Top 15 i tymi, którzy posiadają minimalne – bądź żadne, jak w przypadku Shary Bulleta – doświadczenie w oktagonie amerykańskiego giganta.

Przypomnijmy, że na początku lipca Sean Strickland zmierzy się z Abusem Magomedovem, a pod koniec lipca Paulo Costa skrzyżuje rękawice z Ikramem Aliskerovem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button