Niepokonany Rosjanin rywalem Rafała Haratyka w walce o pas podczas gali Babilon MMA 8


Rywalem Rafała Haratyka w walce o inauguracyjny pas kategorii średniej podczas gali Babilon MMA 8 będzie Gadzhi Omargadzhiev.

Występ idącego jak burza pod sztandarem organizacji Babilon MMA Rafała Haratyka (11-3-2) podczas zaplanowanej na 11 maja na torze kolarskim w Pruszkowie gali Babilon MMA 8 potwierdzono już kilka tygodni temu. Teraz natomiast poznaliśmy nazwiska jego rywala. Jak donosi portal PolsatSport.pl, będzie nim niepokonany Rosjanin Gadzhi Omargadzhiev (10-0).

Na szali walki znajdzie się pierwszy w historii organizacji pas mistrzowski wagi średniej.

Zobacz także: trener Andersona Silvy brutalnie zaatakował na ulicy byłego podopiecznego za zmianę klubu
Od czasu porażki z Dricusem Du Plessisem w grudniu 2016 roku Polski Czołg jest niepokonany. Pod flagą Babilon MMA wygrał już cztery pojedynki. W debiucie niejednogłośnie wypunktował Łukasza Bieńkowskiego, następnie już jednogłośnie w pokonanym polu zostawiając Johana Romminga, Marcina Naruszczkę i Macieja Różańskiego, którego mocno porozbijał w grudniu zeszłego roku podczas gali Babilon MMA 6.

26-letni Gadzhi Omargadzhiev od 2013 roku występy zawodowe łączy z amatorskimi. Spośród dziesięciu zawodowych wiktorii aż dziewięć odniósł przed czasem. Ostatnio był widziany w akcji w lutym, podczas gali Counterattack-9: Russian Power pokonując Matiasa Sosę Campiego.

Rozpiska Babilon MMA 8

77,1 kg: Daniel Skibiński (13-5) vs. TBA – o pas mistrzowski
83,9 kg: Rafał Haratyk (11-3-2) vs. Gadzhi Omargadzhiev (10-0) – o pas mistrzowski
120,2 kg: Michał Kita (18-10) vs. Łukasz Brzeski (6-1)
65,8 kg: Daniel Rutkowski (7-2) vs. TBA
83,9 kg: Adrian Błeszyński (7–2) vs. Michała Pietrzaka (7-3)

*****

Analizy UFC 236: Max Holloway vs. Dustin Poirier II


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *