„Znów zaczął podnosić ciężary” – Joe Rogan zdradza aktualną wagę Francisa Ngannou

Wygląda na to, że wyróżniający się gabarytami jak na kategorię ciężką Francis Ngannou może być niebawem jeszcze większy.

Dopytywany w ostatnich miesiącach i powrót do wielkiej formy – po dwóch porażkach odniósł trzy ekspresowe zwycięstwa przez nokauty – Francis Ngannou wyjaśniał, że to efekt ciągłej nauki i wiedzy, którą przyswaja każdego dnia, także w obszarze żywienia i diety.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Wygląda jednak na to, że twierdzący jeszcze niedawno, że duża waga niespecjalnie mu służy Predator zdanie w tym temacie zmienił. Na to przynajmniej wskazują wypowiedzi Joego Rogana, który w podcaście z Firasem Zahabim zdradził, co powiedział mu przypadkowo spotkany menadżer Predatora.

Jest ogromny.

– powiedział o Kameruńczyku Rogan.

Wygląda na to, że znów podnosi ciężary. Teraz podnosi ciężary i waży grubo ponad 270 funtów. Podobno waży 275-279. W tych granicach.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że w żadnej z ostatnich czterech walk Francis Ngannou nie przekroczył 260 funtów podczas ważenia przed galą. Na ostatni pojedynek z Juniorem dos Santosem wniósł na wagę 255,5 funta. Jeśli nie rozmija się z rzeczywistością Rogan, to na okoliczność kolejnej walki o podobną wagę Franciszka może być trudno.

Nie wiadomo póki co, kiedy Ngannou powróci do akcji i kto będzie jego rywalem. Wczoraj jednak wyzwał do walki Alexandra Volkova, proponując Rosjaninowi pojedynek podczas styczniowej gali UFC 246 w Las Vegas, którą uświetni starcie Conora McGregora z Donaldem Cerrone. Drago podszedł jednak do tej propozycji z pewną rezerwą, preferując późniejszy termin.
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Wyjdę do każdego z tej listy” – Conor McGregor wskazuje potencjalnych rywali na powrót

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply