UFC

„Wyjdę do każdego z tej listy” – Conor McGregor wskazuje potencjalnych rywali na powrót

Conor McGregor zabrał głos na temat swoich potencjalnych rywali na powrót, czego nie omieszkał skomentować Jorge Masvidal.

Kilka tygodni temu niewidziany w akcji od ponad roku, a w glorii zwycięzcy od ponad trzech lat Conor McGregor zaanonsował swój powrót do oktagonu na okoliczność gali UFC 246, która odbędzie się 18 stycznia w Las Vegas. Irlandczyk nie zdradził nazwiska rywala, ale stwierdził, że jest on już ustalony.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Póki co nadal jednak nie wiadomo, czy Notorious rzeczywiście powróci do akcji 18 stycznia, choć jego menadżer Audie Attar stwierdził w programie Ariel Helwani’s MMA Show, że rozmowy z UFC zmierzają w dobrym kierunku.

Wśród potencjalnych rywali dla Conora McGregora najczęściej wskazuje się Donalda Cerrone, ale… Kto wie, czy sprawa nadal nie pozostaje otwarta. Na to wskazywać bowiem może najnowszy wpis Irlandczyka, w którym wyraził gotowość – póki co: medialną – do walki z każdym z zaprezentowanych na grafice ESPN potencjalnych rywali.

Wyjdę do każdego z tej listy.

W zaprezentowanej przez ESPN liście widnieją Jorge Masvidal, Khabib Nurmagomedov, Tony Ferguson, Nate Diaz, Nick Diaz oraz zwycięzca mistrzowskiego starcia w wadze półśredniej pomiędzy Kamaru Usmanem i Colbym Covingtonem.

Na wpis Irlandczyka szybko zareagował mający za sobą wyborny rok Gamebred.

Przejdź od słów do czynów. Jestem jedynym

Póki co nie ogłoszono walki wieczoru styczniowej gali UFC 246, ale mając na uwadze, że znamy już głównych bohaterów dwóch późniejszych gal – UFC on ESPN+ 24 z Curtisem Blaydesem i Juniorem dos Santosem oraz UFC 247 z Jonem Jonesem i Dominickiem Reyesem – wydaje się, że lada dzień sytuacja ta ulegnie zmianie.
Pytanie – czy rzeczywiście właśnie 18 stycznia powróci Conor McGregor?

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kategoria półśrednia na horyzoncie – Norman Parke zdradza plan na najbliższe trzy walki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button