Były mistrz FEN z oszałamiającym nokautem na Rossie Pearsonie – VIDEO

Weteran UFC Ross Pearson padł ofiarą jednego z najefektowniejszych nokautów w tym roku – a może nawet w tej dekadzie.

Fani zebrani w Brentwood Centre w Londynie obejrzeli podczas gali MTK MMA: Probellum prawdopodobnie najlepszy tegoroczny nokaut.

W walce wieczoru weteran UFC Ross Pearson (20-17) został w trzeciej rundzie brutalnie znokautowany przez Davy’go Gallona (18-7-2) niezwykle rzadką techniką – Rolling Thunder, czyli Kaiten Geri.

Dla 35-letniego Brytyjczyka, była to pierwsza walka MMA od czasu rozstania z UFC, gdzie walczył przez dziesięć lat. W oktagonie amerykańskiego giganta stoczył 25 walk, w tym 13 zwycięskich.

Davy Gallon to były mistrz wagi półśredniej Fight Exclusive Night, który w swojej karierze czterokrotnie mierzył się z polskimi zawodnikami – pokonał Mariusza Radziszewskiego, Rafała Błachutę i Michała Michalskiego, przegrywając natomiast z Danielem Skibińskim.

Dla 30-letniego Francuza jest to drugie zwycięstwo w tym roku – wcześniej pokonał Sydneya Machado. Niewątpliwie jednak jest to jego najefektowniejsza wiktoria w karierze.
Ross Pearson doznaje w ten sposób trzeciej z rzędu porażki i siódmej w ostatnich ośmiu występach.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

UFC Sao Paulo: Błachowicz vs. Jacare – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply