M-1 Global

Vyacheslav Vasilevsky vs. Alexander Shlemenko w Moskwie na M-1

Vyacheslav Vasilevsky skrzyżuj rękawice z Alexandrem Shlemenko na gali M-1 Challenge 64.

Do niezwykle ciekawego pojedynku w kategorii średniej dojdzie 19 lutego w Moskwie. Na gali M-1 Challenge 64 były mistrz organizacji Vyacheslav Vasilevsky (27-3) stanie naprzeciwko wieloletniego championa Bellatora Alexandra Shlemenko (51-9), o czym poinformował portal BloodyElbow.

W marcu zeszłego roku po efektownym ubiciu na gali Bellator 133 Melvina Manhoefa Shlemenko został przyłapany na dopingu – stosunek testosteronu do epitestosteronu w ciele Rosjanina wyniósł aż 50:1. 31-latek został ukarany grzywną $10 tys. oraz zawieszony na aż trzy lata. Zdecydował się jednak nie respektować zawieszenia, które i tak w Rosji nie ma większego znaczenia, i po dojściu do porozumienia z Bellatorem związał się z M-1 Global.

Z kolei Slava po nieudanej przygodzie z Bellatorem w 2012 roku powrócił do Rosji, zwyciężając 10 z ostatnich 11 pojedynków. Jedyną porażkę zadał mu w starciu o pas mistrzowski M-1 Global Ramazan Emeev, ale Vasilevsky ostatnio podniósł się po tym niepowodzeniu, szybko ubijając Kristijana Peraka.

Starcie odbędzie się w ramach półfinału Grand Prix wagi średniej M-1 Global, które wyłoni kolejnego pretendenta do pasa mistrzowskiego. Póki co nie znamy nazwisk dwóch pozostałych półfinalistów.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button