(VIDEO) Silva ciężko znokautował Ortiza, Belfort ekspresowo rozbił Holyfielda!

Anderson Silva i Vitor Belfort zdemolowali Tito Ortiza i Evandera Holyfielda podczas gali Triller.

Podczas bokserskiej gali Triller Fight Club w Hollywood na Florydzie między linami zameldowali się trzej byli mistrzowie UFC – przez lata władający kategorią średnią Anderson Silva, który skrzyżował rękawice z dzierżącym kiedyś złoto wagi półciężkiej Tito Ortizem, oraz turniejowy mistrz Vitor Belfort, który poszedł w tany z bokserską legendą Evanderem Holyfieldem.
Co-main evenct pomiędzy Pająkiem i Ortizem okazał się jednostronnym widowiskiem. Brazylijczyk robił z Amerykaninem, co chciał, ciężko nokautując go w końcówce pierwszej rundy. Silva w swoim stylu balansem przepuścił kilka uderzeń rywala, następnie wstrząsając nim soczystym prawym sierpem. Dzieła zniszczenia dopełnił kombinacją prawego z lewym, po których Amerykanin osunął się po linach na deski, bez życia.
46-letni Brazylijczyk wyśrubował swój pięściarski bilans do 4-1. Po rozstaniu z UFC między liny powrócił w czerwcu tego roku, pokonując niejednogłośnie Julio Césara Cháveza Jr..

W walce wieczoru Phenom jeszcze szybciej uporał się z biorącym walkę w zastępstwie za Oscara de la Hoyę Evanderem Holyfieldem. Brazylijczyk dwukrotnie posłał 58-letniego już Amerykanina na deski, następnie – gdy ten dwa razy wrócił na nogi – zasypując go gradem uderzeń. Holyfield bronił się gardą, ale nie odpowiadał, wobec czego sędzia postanowił oszczędzić mu potencjalnego nokautu i przerwał zawody.Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dla 44-letniego Phenoma była to pierwsza walka od czasu rozstania z UFC w 2018 roku. Po zawodach Vitor Belfort zaprosił w pięściarskie tany… Jake’a Paula!
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. czungumangu

    12 września 2021 at 12:07

    Z Belfortem na bombie to z jutjubera nie byłoby co zbierać

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply