BoksUFC

Anthony Joshua chce zobaczyć Alexa Pereirę w boksie – jest szybka odpowiedź Brazylijczyka

Rozdający karty w wadze półciężkiej UFC Alex Pereira odpowiedział na apel Anthony’ego Joshuy.

Jeden z najlepszych bokserów na świecie Anthony Joshua chętnie zobaczyłby mistrza wagi półciężkiej UFC Alexa Pereirę w ringu. Jego wpis w tym temacie spotkał się z szybką odpowiedzią Brazylijczyka.

Zeszłotygodniowa wiktoria Poatana z rewanżowym starciu z Jirim Prochazką w walce wieczoru gali UFC 303 w Las Vegas odbiła się szerokim echem w świecie MMA, wykraczając nawet poza granice dyscypliny. Dowodem na to wpis Anthony’ego Joshuy, który chciałby zobaczyć brazylijskiego rębajłę między linami.

– Alex Pereira powinien któregoś dnia zadebiutować w boksie – napisał Brytyjczyk na platformie X.

Do jego wpisu szybko odniósł się Alex.

– Jestem zaszczycony, że tak uważasz – napisał. – To zawsze było moje marzenie. Mam 37 lat i kariery już tutaj nie zrobię, więc z kim polecałbyś mi walkę?

– Opcje są nieograniczone, mistrzu – odparł Brytyjczyk. – Jestem pewien, że coś da się zrobić. Skontaktuj się z grupą menadżerską 258MGT.

Wymiana uprzejmości pomiędzy Brytyjczykiem i Brazylijczykiem nie uszła uwadze ostro ostatnimi czasy harcującego medialnie Magomeda Ankalaeva, który robi, co może, aby doprowadzić do walki z mistrzem wagi półciężkiej.

– Ja kontra ty i nokautuję cię w pierwszej rundzie – zapowiedział Dagestańczyk. – Nie potrzebny ci boks. Potrzebne ci największe wyzwanie w twoim życiu.

Na tym jednak nie koniec, bo Dagestańczyk nie oszczędził też Anthony’ego Joshuy.

– Szukasz jeszcze jednej łatwej kasy – napisał. – A może przyszedłbyś do UFC na prawdziwą walkę?

Żaden z zawodników nie odniósł się póki co do wpisów Ankalaeva.

Pokonując Jiriego Prochazkę w rewanżu Alex Pereira – były podwójny mistrz kickbokserskiej organizacji GLORY – nie tylko obronił po raz drugi pas wagi półciężkiej – jako pierwszy mistrz 205 funtów od czasów Jona Jonesa – ale też zjednał sobie wielu zwolenników w rajdzie po pas dywizji ciężkiej. Brazylijczyk ma teraz przed sobą sporo opcji.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button