Karate Kombat

Potężny prawy sierp! Luke Rockhold znów wygrywa – Amerykanin znokautował Joego Schillinga na Karate Kombat 45 (VIDEO)

Luke Rockhold udanie zadebiutował pod sztandarem Karate Kombat, nokautując w trzeciej rundzie Joego Schillinga.

Były mistrz wagi średniej Strikeforce i UFC Luke Rockhold powrócił w końcu na zwycięskie tory po prawie siedmiu latach bez wiktorii.

W walce wieczoru gali Karate Kombat 45, która odbyła się w Dubaju, debiutujący pod sztandarem tej organizacji Luke Rockhold znokautował Joego Schillinga.

Od początku pojedynku Schilling był stroną atakującą. Wywierał presję, zmuszając rywala do oddawania pola. To jednak Rockhold był zdecydowanie aktywniejszy – dobrze kopał lewą nogą na wszystkich wysokościach, nierzadko ponawiając też z ciosami. W drugiej odsłonie Schilling srogim krosem złamał Rockholdowi nos. Ten broni jednak nie złożył – w trzeciej rundzie ściął przeciwnika z nóg pięknym prawym sierpem, dzieła zniszczenia dopełniając uderzeniami z góry.

Dla Luke’a Rockholda było to pierwsze zwycięstwo od 2017 roku, gdy ciosami zmusił do poddania Davida Brancha. Pięć ostatnich starć – trzy w UFC i po jednym w grapplingu oraz w BKFC – Amerykanin kończył na tarczy.

W Karate Kombat nie walczy się na zasadach MMA. Rundy trwają po trzy minuty, a parter jest mocno ograniczony – nie można atakować poddaniami, łokciami, kolanami.

Poniżej cała gala.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button