UFC

(VIDEO) Brandon Moreno nowym mistrzem! Zdominował i poddał Deivesona Figueiredo!

Kapitalnie dysponowany Brandon Moreno odebrał pas mistrzowski wagi muszej Deivesonowi Figueiredo podczas gali UFC 263.

Brandon Moreno (19-5-2) zaprezentował wyborną formę w co-main evencie gali UFC 263 w Glendale, dominując i poddając w trzeciej rundzie Deivesona Figueiredo (20-2-1).

Moreno rozpoczął walkę znacznie aktywniej, chętnie zasypując oddającego pole Figueiredo krótkimi kombinacjami sierpowych i prostych. Brazylijczyk odgryzał się lowkingami i kombinacjami uderzeń na doły i głowę, ale nie grzeszył aktywnością. Na dwie minuty przed końcem rundy Meksykanin ściął rywala z nóg soczystym jabem, ale Brazylijczyk przetrwał na dole, zwalniając tam tempo walki i wrócił z czasem na nogi.

https://twitter.com/ChillemDeebo/status/1403926899676622849?s=20

Po kilku wymianach w drugiej rundzie mistrz obalił pretendenta, trzymając go na dole przez kilkadziesiąt sekund. Zaczaił się na gilotynę, gdy Moreno próbował wracać na nogi, ale Meksykanin się wymknął. Pozostał jednak w klinczu, po krótkiej walce układając Brazylijczyka na plecach. Tam utrzymał go do końca rundy, okolicznościowo zrzucając uderzenia z góry.

Nieco ponad minutę potrzebował Moreno na obalenie Figueiredo w trzeciej rundzie, aby fantastycznie przenieść walkę do parteru, od razu niemal wskakując próbującemu wracać na nogi Brazylijczykowi za plecy.

Tam Meksykanin polował na duszenie, jednocześnie rozbijając Figueiredo. Zapiął technikę ciasno, ale Brazylijczyk jakimś cudem przetrwał. Gdy jednak Meksykanin poprawił uchwyt, Brazylijczyk nie miał wyboru – odklepał! Zmiana na tronie wagi muszej stała się faktem!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

https://twitter.com/ChillemDeebo/status/1403930045421338625?s=20

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC 263: Adesanya vs. Vettori II – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button