Brave CF

(VIDEO) Sędzia utemperował dwóch agresorów jednocześnie! Zaprowadził porządek podczas bijatyki na gali Brave!

Do ostrej bijatyki doszło po zakończeniu co-main eventu gali Brave CF 57, która odbyła się w piątek w Bahrajnie.
W co-main evencie wydarzenia, na szali którego znalazł się pas mistrzowski kategorii półciężękiej, Mohammad Fakhreddine ubił w drugiej rundzie Mohameda Saida Maalema, ale na tym emocje w klatce się nie skończyły.
Celebrując zwycięstwo, Libańczyk podbiegł prowokacyjnie do narożnika pokonanego rywala, któremu w pewnym momencie pokazał środkowy palec. I się zaczęło…

Narożnik Algierczyka zaczął forsować ogrodzenie, aby pokazać Fakhreddine’owi, gdzie raki zimują. Do akcji wkroczył sędzia Aaron Wallace, który złapał mistrza w pasie, przenosząc go na drugą stronę klatki.

W bój z narożnikiem Maalema poszli jednak trenerzy Fakhreddine’a, a gdy wzrok z tego ostatniego spuścił sędzia, także i Libańczyk pognał w kierunku awantury, rozpuszczając szalone cepy.

Sędzia Wallace – były zawodnik MMA – nie dał jednak za wygraną. Złapał mistrza i jednego z jego trenerów i z dziecinną, zdawało się, łatwością przepchnął na drugą stronę klatki, ciskając nimi o ogrodzenie. Warto odnotować, że temperując zapędy gagatków, Wallace przytrzymał się jednak ogrodzenia!W końcu w klatce zapanował spokój. Poniżej nagranie z ekscesów.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button