Brave CF

Marcin Bandel i Oskar Herczyk zdemolowani w Alkmaar na Brave CF 83 (VIDEO)

Marcin Bandel i Oskar Herczyk wystąpili w walce wieczoru i co-main evencie gali Brave CF 83 w Alkmaar.

W pojedynku wieńczącym galę Marcin Bandel (22-9-1) przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z debiutującym pod sztandarem Brave CF Alexem Lohore (24-10).

Obaj zawodnicy trafili dobrymi ciosami na otwarcie walki. Marcin poszukiwał potężnych cepów. Przeszył jednak nimi powietrze. Polak wiele ryzykował, wdając się ochoczo w ostre wymiany z nieźle bujającym się i dysponującym zdecydowaną przewagą zasięgu ramion Francuzem.

Chwilę potem doszło do kluczowej wymiany. Lohore grzmotnął nieuważnego w defensywie Bombę potężnym sierpem, ścinając go z nóg! Zanim dobiegł, Polak odzyskał świadomość i położył się na plecy, ale kolejne uderzenie z góry na moment zgasiło mu światło. Ocknął się, ale Lohore uderzył ponownie. Sędzia przerwał walkę, podczas gdy Bandel zarwał się na nogi, protestując.

Dla Bomby, który swego czasu dzierżył pas mistrzowski wagi super półśredniej Brave CF, była to druga z rzędu przegrana, które oddala go od mistrzowskiej rozgrywki.

W co-main evencie wydarzenia Oskar Herczyk (9-5), który wszedł na zastępstwo, przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z surinamskim kickbokserem Noachem Blydenem (4-1).

W dystansie to Blyden zdecydowanie rozdawał karty, ale z czasem Herczyk poszukał obalenia. Surinamczyk utrzymał się jednak dobrze na nogach, choć tu i ówdzie pomagał sobie chwytaniem się siatki. Walka toczyła się przez dłuższy czas w klinczu, gdzie zawodnicy okładali się ciosami i kolanami. Polak wytrzymał masę uderzeń, regularnie próbując się odgryzać potężnymi sierpami. Jednak w końcu zainkasował potężny cios na korpus, po którym runął na deski. Sędzia przerwał zawody.

Tym samym seria pięciu zwycięstw niepokonanego od 2022 roku Oskara Herczyka dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button