Brave CF

Marcin Bandel broni pasa BRAVE CF! Transmisja na żywo od 16:00 (VIDEO)

Dziś w Bahrajnie do pierwsze obrony pasa mistrzowskiego kategorii super półśredniej organizacji BRAVE CF stanie Marcin Bandel.
W co-main evencie dzisiejszej gali BRAVE CF 77 w Bahrajnie mistrz wagi super półśredniej Marcin Bandel (22-7-1) stanie do pierwszej obrony tytułu. Jego przeciwnikiem będzie niepokonany Kamal Magomedov (10-0).

Dla polskiego zawodnika będzie to czwarty występ pod sztandarem organizacji BRAVE. Zwycięstwami nad Magomedem Ayskhanovem i Luisem Felipe Diasem Bomba utorował sobie drogę do mistrzowskiej potyczki z Ismailem Naurdievem. W październiku zeszłego roku Polak pokonał austriackiego Czeczena przez poddanie w pierwszej rundzie, rozsiadając się na tronie 175 funtów.
Dla 32-letniego Kamala Magomedova będzie to trzecie starcie pod flagą bahrańskiej organizacji. Poniżej ostatnia walka, jaką stoczył, kończąc w trzeciej rundzie Olli Santalahtiego.

Galę zwieńczy starcie o tytuł mistrzowski w wadze lekkiej pomiędzy Kubanychbek Abdisalam Uulu (20-3) i weteranem UFC Lucasem Martinsem (22-6).

Gdzie i kiedy oglądać walkę Bandel vs. Magomedov?

Gale BRAVE CF 77 rozpocznie się dzisiaj o godzinie 16:00. Transmisja będzie dostępna za darmo na YT w poniższym oknie. Rozpiska wydarzenia liczy siedem walk, wobec czego Polaka w klatce spodziewać można się w okolicach godziny 18:30.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button