KSWPolskie MMA

(VIDEO) Łukasz Sudolski brutalnie znokautowany! Udany debiut w KSW Klebera Silvy!

W starciu dwóch debiutujących w KSW zawodników Łukasz Sudolski (10-2) przegrał przez nokaut z gremialnie skreślanym Kleber Raimundo Silvą (21-11) podczas gali KSW 78 w Szczecinie.
Sudolski agresywniej od początku pojedynku. Starał się kąsać Silvę frontalnymi kopnięciami na korpus. Polak wpadł w klincz, ale tam Brazylijczyk zdzielił go kilkoma dobrymi ciosami. Rozerwanie.

Sudolski chętnie rozpuszczał kombinacje sierpowych, choć większość szyła powietrze. Tu i ówdzie jednak trafił. Kompletnie nieprzygotowana próba obalenia w wykonaniu Polaka. Zdzielił jednak Silvę dobrymi uderzeniami.
Brazylijczyk wybronił się przed kolejną próbą sprowadzenia i… Mocno trafił ciosami! Wyraźnie odczuł je Polak. Szybko jednak Sudolski odpowiedział kolejnymi kombinacjami, które tym razem doszły celu. Obalenie… Sfinalizowane! Łukasz na górze, w półgardzie.

Polak kontrolował Brazylijczyka, pracując nad przedarciem się do bardziej dominującej pozycji. Czaił się na trójkąt rękami, ale… Silva z przetoczeniem! W końcówce Brazylijczyk znalazł się w gardzie Sudolskiego, rozpuszczając ręce z góry.

Obaj trafili mocnymi sierpami na otwarcie rundy drugiej. Chwilę potem Silva popisał się fantastyczną kontrą, okrutnie wstrząsając Sudolskim! Brazylijczyk ruszył do huraganowych ataków, podczas gdy Polak próbował bronić się na ogrodzeniu. Silva penetrował jednak jego gardę sierpami, podbródkami! W końcu Sudolski runął na deski, a wobec opieszałości sędziego, Silva zdzielił go jeszcze jednym uderzeniem!Tym samym Brazylijczyk przywitał się z KSW z nie lada przytupem – przed walką był bowiem sporym bukmacherskim underdogiem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button