UFCWiadomości MMA

Seery vs. Delos Reyes w Dublinie

Neill Seery skrzyżuje rękawice z Jonem Delos Reyesem na gali UFC w Dublinie.

Kolejny pojedynek, tym razem w wadze muszej, został dodany do karty walk na irlandzkiej gali UFC Fight Night 76, która odbędzie się 24 października w Dublinie. Neil Seery (15-11) podejmie na własnym podwórku Amerykanina Jona Delos Reyesa (8-4).

Rekordy obu zawodników nie zachwycają, jednak to Irlandczyk spisuje się w UFC lepiej. Dwie wygrane – z Philem Harrisem i Chrisem Baelem, oraz dwie porażki – w debiucie z Bradem Pickettem i ostatnio, na gali UFC 189, z Louisem Smolka. Póki co, każda walka 36-latka w oktagonie kończyła się decyzją.

Z kolei Jon Delos Reyes karierę w UFC rozpoczął od dwóch porażek – z Dustinem Kimura i Kyoji Horiguchim, jednak ostatnio zanotował pierwsze zwycięstwo – na gali UFC Fight Night 66 pokonał duszeniem zza pleców Roldana Sangcha-ana. Wszystkie jego starcia zakończyły się przed czasem.

Zarówno Neil, jak i Jon mają o co walczyć. Nie wiadomo, jak włodarze UFC zareagują na kolejną ich porażkę.

Wydaje się, że faworytem będzie dużo młodszy, 28-letni Amerykanin, który w oktagonie nie zostawia losu pojedynków w rękach sędziów – w całej karierze żaden jego pojedynek nie zakończył się decyzją! Z drugiej strony, Irlandczyk walczy u siebie, choć jak pokazała jego walka na UFC 189, nawet ogromny doping własnej publiczności nie był w stanie poprowadzić go do zwycięstwa. Seery jest trudnym do poddania rywalem, więc The Heat prawdopodobnie poszuka rozstrzygnięcia pojedynku w stójce.

Aktualna rozpiska gali UFC Fight Night 76 w Dublinie:

Joe Duffy vs. Dustin Poirier
Stipe Miocic vs. Ben Rothwell
Cathal Pendred vs. Tom Breese
Krzysztof Jotko vs. Scott Askham

Reza Madadi vs. Norman Parke
Patrick Holohan vs. Louis Smolka
Nicolas Dalby vs. Darren Till

Stevie Ray vs. Mickael Lebout
Neil Seery vs. Jon Delos Reyes
Bubba Bush vs. Garreth McLellan

Wszystkie wiadomości na temat gali w Dublinie znajdziecie tutaj.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button