„Ściągał jakieś obrzydłe Diany do klubu! Szpetne dziewczyny! I mówi, że ja jestem taka i owaka?” – Jędrzejczyk ponownie ruga Covingtona

Joanna Jędrzejczyk po raz kolejny nie oszczędziła Colby’eo Covingtona, domagając się wyrzucenia go z ATT.

Nie milkną echa ostatnich wypowiedzi Colby’ego Covingtona, który po wielu miesiącach niezwracania uwagi na odsądzającą go od czci i wiary Joannę Jędrzejczyk – harującej wytrwale, aby wplątać się w jego konflikt z Dustinem Poirierem i Jorge Masvidalem – Polka życzyła mu między innymi lania z rąk Kamaru Usmana czy określiła go mianem „kutasa” – odpowiedział jej skomasowanym atakiem.

Chaos stwierdził, że Jędrzejczyk wściekła się na niego, bo odrzucił jej zaloty, twierdząc też, że romansuje ona z Masvidalem. Nie oszczędził jej też przytyków dotyczących wyglądu, oceniając, że nie mieści się w skali 7,5 – 10.

Olsztynianka udzieliła mu już kilka dni temu obszernej wypowiedzi w jednym z wywiadów, przekonując, że nie jest w jej typie – „nie dotknęłaby go kijem” – i absolutnie nie romansuje z Masvidalem, bo nigdy nie spotyka się z kolegami z klubu.
W najnowszym wywiadzie, jakiego udzieliła Arielowi Helwaniemu, po raz kolejny zapytana o Colby’ego Covingtona, wybatożyła go medialnie, choć… Na początku wydawało się, że jednak pozostawi temat bez komentarza.

– Nie chcę rozmawiać o Colbym Covingtonie, bo jest wierutnym kłamcą – powiedziała. – Rzecz w tym, że chce rozgłosu, szuka atencji, bo sam nie ma nic do zaoferowania światu.

– Jest świetnym sportowcem, który trenuje naprawdę ciężko, ale… Wiem, że to nie on. Wiem, że ktoś inny pisze mu te teksty i wiem, kto to jest. Po prostu mi go żal, że musi naskakiwać na mnie, na Jorge, na Dustina. Bardzo ciężko pracujemy, jesteśmy bardzo utalentowani. Jesteśmy prawdziwymi wojownikami. On natomiast próbuje nas wykorzystać.

Kilka dni temu właściciel American Top Team Dan Lambert wprowadził politykę zerowej tolerancji wobec wewnątrzklubowych waśni, przyznając, że popełnił błąd, nie reagując wcześniej na werbalne wojny, jakie Chaos toczył z Diamentem czy Ulicznym Jezusem. Stwierdził, że atmosfera w klubie mocna na tym ucierpiała i trzeba z tematem skończyć raz na zawsze.Joanna Jędrzejczyk – sądząc po przytoczonych wyżej wypowiedziach, być może nieświadoma wspomnianego zakazu – nie ma jednak wątpliwości, że właściciel ATT powinien pójść krok dalej.

– Uważam, że Dan Lambert powinien go wykopać z klubu – powiedziała o Covingtonie. – Oczywiście! Przynosi wstyd temu miejscu. Dla mnie klub jest świątynią. Gdy nagrywali jakieś rzeczy, ściągał do klubu jakieś obrzydłe Diany. Szpetne dziewczyny! I o mnie mówi, że jestem taka czy owaka? Daj spokój, stary. Nie chcę gadać o tym gościu. Nie jest na moim poziomie.
Poniżej wypowiedź Jędrzejczyk o Covingtonie.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Nawet kijem bym go nie dotknęła” – Joanna Jędrzejczyk odpowiada na ostre komentarze Colby’ego Covingtona

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply