„Chcę, żeby Usman skopał mu dupę” – Joanna Jędrzejczyk znów nie oszczędza Colby’ego Covingtona

Joanna Jędrzejczyk po raz kolejny spuściła medialne psy wojny, szczując nimi gadulskiego Colby’ego Covingtona.

W drodze do gali UFC on ESPN+ 19 w Tampie, gdzie ostatecznie pewnie rozbiła na pełnym dystansie Michelle Waterson, najprawdopodobniej torując sobie w ten sposób drogę do walki o złoto z Zhang Weili, Joanna Jędrzejczyk nie oszczędziła swojego klubowego kolegi z American Top Team Colby’ego Covingtona.

Zobacz także: „Uderzył go jak pi*da” – menadżer Khabiba zaatakował menadżera Jonesa

Rozczarowana atakami Chaosa na klubowych kolegów, Jorge Masvidala i Dustina Poiriera, olsztynianka stwierdziła, że były tymczasowy mistrz wagi półśredniej „sra do własnego gniazda”, sugerując mu, żeby „trzymał gębę na kłódkę”.

Trudno zatem dziwić się, że w najnowszym wydaniu Ariel Helwani’s MMA Show niesłynący z pomijania tematów dramatyczno-obyczajowych – a wręcz wyróżniający się umiejętnym ich podsycaniem czy nawet tworzeniem – prowadzący nie omieszkał zapytać byłej polskiej mistrzyni o Colby’ego Covingtona właśnie. Joanna natomiast chętnie temat podchwyciła i rozwinęła.

Skupiamy się na sobie.

– powiedziała, zapytana o atmosferę w klubie.

Jorge to prawdziwy gangster, prawdziwy wojownik. Zasłużył na to. Cieszę się razem z nim.

Nie zajmujemy się głupkami. Colby to… Colby to inna świat. Pozwalamy mu, żeby sobie był… Niech sobie będzie… Mam jednak nadzieję… Nigdy nie życzę żadnemu zawodnikowi, żeby… Chcę, żeby Usman skopał mu dupę.
Dopytana przez Helwaniego, czy aby na pewno tego właśnie życzy Covingtonowi, Jędrzejczyk nie zawahała się.

Tak.

– stwierdziła poważnie.

Nie powinnam tego mówić, bo zawsze powinieneś wspierać swoich ludzi, o czym mówiłam wcześniej, ale… Colby nie jest uczciwy. Zachowuje się po prostu dziwnie. Ohydny gość. Nigdy nie mów źle o swoich klubowych kolegach. Bez względu na to, czy ich lubisz, czy nie lubisz.

Colby Covington powróci do oktagonu podczas grudniowej gali UFC 245 w Las Vegas, w walce wieczoru stając naprzeciwko mistrza kategorii półśredniej Kamaru Usmana.

Jędrzejczyk nie ma wątpliwości, że Chaos nie szanuje wewnętrznych zasad panujących w ATT, wedle których klubowi koledzy powinni się nawzajem wspierać, a przynajmniej nie utrudniać sobie pracy.

Zachowuje się, jakby był Conorem McGregorem.

– stwierdziła Polka.

Próbuje pokazywać na nagraniach, że ludzie otwierają dla niego drzwi, że jeździ wymyślnymi samochodami. To nie jest prawda.

Ciężko pracuje. Jest mistrzem, ale… Nie kupuję tego.

Zapytana, czy Covington osobiście uczynił jej cokolwiek złego czy też zachował się względem niej niewłaściwie, Jędrzejczyk zaprzeczyła, dodając, że Amerykanin zupełnie jej nie interesuje.

*****

„Takie plany pojawiły się już przy okazji walki o pas z Karoliną Kowalkiewicz” – Joanna Jędrzejczyk o walce z Zhang Weili na Stadionie Narodowym

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply