„Podkochiwała się we mnie od dawna, ale…” – Colby Covington bezlitośnie o atakach Joanny Jędrzejczyk

Colby Covington odniósł się do niemiłych – delikatnie rzecz ujmując – słów pod swoim adresem ze strony Joanny Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk od wielu miesięcy chętnie smagała w mediach Colby’ego Covingtona, zarzucając mu brak klubowej solidarności i nieprzychylny stosunek do klubowym kolegów z American Top Team, Dustina Poiriera oraz Jorge Masvidala.

Życzyła Chaosowi porażki z Kamaru Usmanem – jej życzenie się spełniło – a jeszcze w drodze do gali UFC 248 określiła go mianem „kutasa”, który nie umie się zachowywać. Stwierdziła, że musi ją przeprosić, choć nie wyjaśniała, za co konkretnie powinien to zrobić.

Jeszcze przed wspomnianą galą UFC 248 Colby Covington po raz pierwszy publicznie odpowiedział na ataki ze strony Joanny Jędrzejczyk, przepowiadając, że przegra z Weili Zhang i skończy ze zdeformowaną twarzą.

Tymczasem w poniedziałek o polską zawodniczkę i jej krytykę zapytał Chaosa dziennikarz Ariel Helwani.– Widziałem te wszystkie rzeczy, Arielu – powiedział Colby. – Byłem rozczarowany. Podkochiwała się we mnie od dawna w American Top Team. Nie chciałem umówić się z nią na randkę, bo – bądźmy szczerzy, Arielu – powiedziałem ci w Helwani Show, że mamy pewne standardy. Tylko od 7,5 w górę. Mówiłem ci to. Mówiłem ci już dawno temu. Ona natomiast nie mieści się w standardzie 7,5. Nie traciłem więc na nią czasu.

– Zdenerwowała się, zrobiła się zazdrosna i zgorzkniała – kontynuował. – Pewnego dnia gdy trenowałem, próbowała mnie zaatakować i zrugać w klubie bez żadnego powodu. Od tamtego czasu opowiada o mnie bzdury w mediach. „O! Musisz przeprosić królową, jeśli chcesz kiedykolwiek ze mną rozmawiać”. I zrobiłem to, przeprosiłem ją, Arielu. Nagrałem w zeszłym tygodniu film na żywo, w którym przeprosiłem. Przepraszam Joanna, że twoja twarz musiała zostać zdeformowana i wszyscy na tym zarobiliśmy u mojego bukmachera MyBookie.ag.
W ostatnich dniach Chaos garnął się jak zły – przynajmniej w mediach – do walki z Tyronem Woodleyem, który pozostał bez rywala po wycofaniu się Leona Edwardsa. Ostatecznie jednak trzy najbliższe gale UFC zostały odwołane i przełożone na nieokreślony termin.

Przytoczony fragment z wywiadu poniżej:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Khabib vs. Tony aktualne, bez widzów i prawdopodobnie poza USA” – Dana White o UFC 249

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply