„Twoja twarz zostanie w ten weekend zdeformowana” – Colby Covington wysłał Joannę Jędrzejczyk do modelingu

Colby Covington odpowiedział na nieszczególnie wyszukaną krytykę ze strony Joanny Jędrzejczyk przed galą UFC 248.

W drodze do gali UFC 248 w Las Vegas Joanna Jędrzejczyk nie po raz pierwszy nie zostawiła suchej nitki na Colbym Covingtonie – nie po raz pierwszy zresztą, bo już kilka miesięcy temu życzyła mu srogiego lania z rąk Kamaru Usmana.

Na kilka dni przed galą w Las Vegas Polka w wywiadzie z TMZ stwierdziła, że Covington to „kutas”, który nie umie się zachowywać. Stwierdziła, że jest jej winien przeprosiny, a zapytany, gdzie leży źródło jej konfliktu z Chaosem, powiedziała, że chodzi o wypowiedzi Amerykanina pod adresem Jorge Masvidala i Dustina Poiriera.

W dniu gali Covington w końcu po raz pierwszy zabrał głos na temat Jędrzejczyk, odpowiadając na jej zarzuty w opublikowanym na Instagramie nagraniu.

– Pozdrowienia, nerdowie i dziewice. Mistrz Ameryki powraca z amerykańskim typem na ten tydzień – powiedział na nagraniu Colby. – Zwrócono moją uwagę, że ktoś oczekuje ode mnie przeprosin, bo jestem kutasem. Chcę więc wykorzystać ten moment, aby przeprosić. Słyszałem wszystko, co powiedziałaś, Joanno, i jest mi przykro. Jest mi przykro, że w ten weekend twoja twarz zostanie zdeformowana i wszyscy zarobimy na tym furę pieniędzy na MyBookie.ag. Ale nie martw się, bo możesz poświęcić się karierze modelingu na Instagramie. Co więcej, jeśli i to nie zadziała, koleżanko klubowo, przyjaciółko, zawsze możesz wystąpić w jednym z moich nagrań. Powodzenia w ten weekend. Nie daj się upokorzyć.W co-main evencie gali UFC 248 polska zawodniczka po nieprawdopodobnym widowisku przegrała niejednogłośną decyzją z Weili Zhang, kończąc walkę z okrutnie porozbijaną głową.

Chaos nie zabrał póki co głosu po porażce Jędrzejczyk.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Ten sport nie jest dla kobiet” – Ngannou, Bisping, Weidman, (prawie) wszyscy zachwyceni walką Zhang vs. Jędrzejczyk

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply