UFC

Michel Prazeres wystąpi na praskiej gali UFC on ESPN+ 3

Pojedynek w wadze półśredniej pomiędzy Michelem Prazeresem i Ramazanem Emeevem trafił na kartę walk praskiej gali UFC on ESPN+ 3.

Rozpiska gali UFC on ESPN+ 3, która odbędzie się 23 lutego w Pradze została uzupełniona o piąte zestawienie. W kategorii półśredniej rękawice skrzyżują Michel Prazeres (26-2) i Ramazan Emeev (18-3), a o walce doniósł portal MMABrasil.com.br.
37-letni Brazylijczyk może pochwalić się doskonałą serią aż ośmiu zwycięstw z rzędu, które przeplatał w kategoriach lekkiej, umownej i półśredniej. Na swojej drodze pokonywał między innymi Gilberta Burnsa, Desmonda Greena czy Zaka Cummingsa. Ostatnio był widziany w akcji podczas listopadowej gali UFC Fight Night 140 w Buenos Aires, gdzie ekspresowo poddał Bartosza Fabińskiego.

Niepokonany od ponad czterech lat Ramazan Emeev wygrał siedem ostatnich walk, w tym trzy pod sztandarem UFC – wszystkie jednogłośnymi decyzjami sędziowskimi. W debiucie wypunktował Sama Alveya, potem Alberto Minę, a ostatnio, podczas wrześniowej gali UFC Fight Night 136 w Moskwie, Stefana Sekulica.

Wydaje się, że w stójce przewaga należeć powinna do lepiej technicznie poukładanego, wyrachowanego i dysponującego przewagą zasięgu Azera, ale aby wygrać, będzie on musiał prawdopodobnie powstrzymać zapaśnicze zapędy silnego jak tur Brazylijczyka. Wydaje się, że ze swoją solidną defensywą zapaśniczą ma na to niezłe szanse.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Ramazan Emeev – 1.70
Michel Prazeres – 2.05

Wstępny typ:

Ramazan Emeev

Rozpiska UFC on ESPN+ 3

Walka wieczoru

205 lbs: Jan Błachowicz (23-7) vs. Thiago Santos (20-6)

Pozostałe

205 lbs: Darko Stosic (13-1) vs. Magomed Anakalaev (11-1)
265 lbs: Stefan Struve (28-11) vs. Marcos Rogerio de Lima (16-5-1)
170 lbs: Michel Prazeres (26-2) vs. Ramazan Emeev (18-3)
125 lbs: Lucie Pudilova (8-3) vs. Liz Carmouche (12-6)

*****

Niepokonani polscy zawodnicy MMA – grudzień 2018

Powiązane artykuły

Back to top button