UFC

„Mały śmierdziel!” – Conor McGregor zrugał trenera Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota za słowa nt. walki z Jorge Masvidalem

Conor McGregor nie oszczędził trenera American Top Team Mike’a Browna, który zabrał głos na temat potencjalnej walki Irlandczyka z Jorge Masvidalem.
W ostatnich dniach Jorge Masvidal wznowił medialny ostrzał skierowany w stronę Conora McGregora, nie ukrywając zainteresowania konfrontacją z Irlandczykiem.

Obaj wdali się w słowną szermierkę, polem walki czyniąc media społecznościowe. Amerykanin forsował narrację, wedle której Notorious lęka się walki, podczas gdy były podwójny mistrz skonstatował, że Ulicznik z Miami ma „ptasi móżdżek”.
Głos w temacie potencjalnej walki zabrał też trener Jorge Masvidala z American Top Team Mike Brown.

– Ta walka byłaby niesamowita – powiedział w rozmowie z MMAJunkie.com. – Nie wyobrażam sobie większego zestawienia. Mając na uwadze ich osobowości oraz style walki, wydaje mi się, że takie starcie wykręciłoby najlepsze wyniki w historii tego sportu.

– Conor nabrał trochę masy. Wydaje się, że chce przejść wyżej. Nie mam oczywiście pojęcia, jakie są jego plany, ale może właśnie w taki ruch celuje. Na pewno ma jakiś plan i konkretny cel. Wydaje się, że chodzi o kategorię półśrednią. Może to więc być Jorge.

– Jorge to jedna z absolutnie największych gwiazd tego sportu i jeden z najbardziej ekscytujących zawodników. Takie zestawienie miałoby sens.

W wypowiedziach trenera Browna McGregor doszukał się jednak najwyraźniej pewnego nietaktu. Na to przynajmniej wskazuje komentarz – usunięty już – jaki opublikował na Twitterze.– Mike Brown to mały śmierdziel – napisał. – Nigdy nie był mistrzem. Nigdy żadnego nie stworzył. Weź prysznic, Mike, bo cuchniesz.

Które to słowa amerykańskiego trenera między innymi Mateusza Gamrota i Joanny Jędrzejczyk tak bardzo zeźliły Irlandczyka? Nie do końca wiadomo.

Wiadomo natomiast, że potencjalną konfrontacją Jorge Masvidala z Conorem McGregorem zainteresowany nie jest głównodowodzący UFC Dana White. W udzielanych ostatnio wywiadach sternik amerykańskiego giganta preferuje zestawienie Irlandczyka z Michaelem Chandlerem.
Nie wiadomo zresztą nadal, kiedy Gamebred i Notorious powrócą do oktagonu. Ten pierwszy boryka się z problemami z prawem w następstwie ulicznego ataku na Colby’ego Covingtona, a ten drugi nadal nie doszedł do pełni zdrowia po złamaniu nogi w przegranej trylogii z innym podopiecznym trenera Mike’a Browna Dustinem Poirierem.

Artykuły / analizy poświęcone gali UFC 275:

Analizy i typowanie gali
Analiza i typ na walkę Teixeira vs. Prochazka
Analiza i typ na walkę Jędrzejczyk vs. Zhang II
Przegląd bukmacherski – najciekawsze kursy
Transmisja, fakty, ciekawostki, statystyki – wszystko o UFC 275

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button