Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Przegląd bukmacherski #62 – UFC 275: Teixeira vs. Prochazka

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC 275: Teixeira vs. Prochazka, która odbędzie się w Singapurze.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 62. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC 275: Teixeira vs. Prochazka w Singapurze.

Glover Teixeira vs. Jiri Prochazka 2.79 – 1.44

Szczegółową analizę starcia Glovera Teixeiry z Jirim Prochazką znaleźć można tutaj. Co wynika z niej pod kątem bukmacherskim?

Otóż, sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa – jako że faworyzuję tutaj Brazylijczyka, to i kurs 2.79 na jego wiktorię uważam za znacznie atrakcyjniejszy aniżeli 1.44 na triumf Czecha.
Warunkiem zwycięstwa mistrza jest oczywiście przetrwanie przezeń pierwszej rundy, w której Jiri będzie zdecydowanie najgroźniejszy. Jeśli stawiać na Czecha, to wydaje się, że na jego zwycięstwo przez (T)KO lub dyskwalifikację, które jest warte 1.58Denisa aż 25 z 28 zwycięstw odnosił przez nokauty, więc trudno wyobrazić sobie, aby pokonał tutaj Brazylijczyka decyzją, o poddaniu nie wspominając.

Fani czeskiego rębajły mogą zadumać się też nad kursem 1.85 na jego wygraną w rudach pierwszej lub drugiej, bo szczerze mówiąc, jeśli walka wejdzie w trzecią, spodziewam się, że mistrz przejmie jej stery.

Co zaś tyczy się Teixeiry, źle nie wygląda 4.50 na jego wygraną przez poddanie. Owszem, Prochazka zapowiada, że za nic w świecie pleców nie odda, ale… Gdy jesteś bombardowany uderzeniami z gary, łatwo o zmianę zdania.

Zwycięstwo Glovera Teixeiry – 2.79
Zwycięstwo Jiriego Prochazki – 1.44
Zwycięstwo Glovera Teixeiry przez poddanie – 4.50
Zwycięstwo Jiriego Prochazki przez TKO lub dyskwalifikację – 1.58
Jiri Prochazka wygra walkę w rundach 1 lub 2 – 1.85

Joanna Jędrzejczyk vs. Weili Zhang 2.34 – 1.60

Sytuacja jest to nieco podobna jak w walce wieczoru. Faworyzuję Joannę Jędrzejczyk, o czym szeroko pisałem tutaj. Wierzę, że podejdzie do rewanżu taktycznie – a posiada wszelkie narzędzia, aby z dystansu rozmontować Weili Zhang.

Kurs 2.34 na wiktorie Polki przyciąga zatem oko. Można też zadumać się nad wiktorią olsztynianki na punkty lub przez techniczną decyzję – taki scenariusz jest wart 3.00.

Zwycięstwo Joanny Jędrzejczyk – 2.34
Zwycięstwo Weili Zhang – 1.60
Zwycięstwo Joanny Jędrzejczyk na punkty lub techniczną decyzją – 3.00

Inne ciekawe kursy

Zwycięsto Kyung Ho Kanga – 2.06

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button