FENPolskie MMA

Łukasz Stanek śliczną balachą na kolano odklepuje Adriana Błeszyńskiego

Łukasz Stanek przerwał serię dwóch porażek, na gali FEN 14 Silesian Rage efektownie odklepując Adriana Błeszyńskiego

Łukasz Stanek (3-2) zaliczył udany debiut pod banderą Fight Exclusive Night, na katowickiej gali FEN 14 poddając niepokonanego wcześniej Adriana Błeszyńskiego (3-1).

Stanek rozpoczął walkę od kilku soczystych lowkingów, zaprzęgając następnie do działania swoje zapasy. Pomimo kilkukrotnego chwytania się za siatkę przez Błeszyńskiego zdołał położyć go na plecach, gdzie jego dominacja nie podlegała dyskusji. Skontrolował rywala z góry, następnie wykorzystując jego błąd, zachodząc mu za plecy i tam szukając skończenia – ale bez powodzenia.

Druga runda wyglądała inaczej. Stanek ponownie spróbował obalenia, ale tym razem Błeszyński wybronił się. W stójce natomiast dobrze pracował lewym prostym, choć zainkasował kilka mocnych lowkingów. Wkrótce powalił Stanka soczystym uderzeniem, ruszając do dobicia go w parterze. Nie zdołał jednak ubić rywala, choć zdzielił go kilkoma mocnymi ciosami. Stanek zdołał jednak przetrwać, wstał, złapał w stójce klincz i ponownie przewrócił reprezentanta Sportowego Zagłębie – gdy natomiast Błeszyński spróbował odwrócić pozycję, Stanek kapitalnie złapał balachę na kolano, zmuszając rywala do odklepania.

https://twitter.com/Jolassanda/status/787347853010145280

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button