Bez kategorii

Kulisy krwawej walki Joeya Beltrana z Tonym Lopezem – video

Kulisy najbardziej krwawej walki gali Bare Knuckle Fighting Championship pomiędzy Joeyem Beltranem i Tonym Lopezem.

Wczorajsza gala Bare Knuckle Fighting Championship – pierwsza oficjalnie regulowana na gołe pięści w Stanach Zjednoczonych od 1889 roku – odbiła się ogromnym echem w świecie MMA. Rozpisywały się o niej największa zagraniczne portale branżowe, delegując nawet na nią swoje ekipy dziennikarskie.

Wyniki Bare Knuckle Fighting Championship – Joey Beltran zwycięża po krwawej wojnie

Czy wynikało to z czystej ciekawości, czy może powody były inne – nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że rozgłos, jakie wywołało to mimo wszystko niewielkie – w porównaniu chociażby do każdej w zasadzie gali KSW, o tej na Stadionie Narodowym nie wspominając – wydarzenie zdumiewa.
Ekipa MMAFighting.com zrobiła też materiał za kulisami, towarzysząc z kamerą bohaterom zdecydowanie najbardziej krwawej walki gali pomiędzy Joeyem Beltranem (17-15) i Tonym Lopezem (60-28).

Po pięciu 2-minutowych rundach Beltran wygrał jednogłośną decyzją sędziowską. 36-latek, który zawodowo bije się od 2007 roku, jest weteranem takich organizacji jak UFC czy Bellator. Ostatnich występów w MMA nie wspomina jednak najlepiej, bo przegrał trzy ostatnie.

Mający na karku 44 lata Tony Lopez znajduje się w lepszej sytuacji. W formule MMA wygrał bowiem cztery ostatnie walki, wszystkie tocząc w 2018 roku. Ba, do akcji wróci… już w ten piątek!

*****

GSP: „Gdybym miał skorzystać z dopingu pod USADA, zrobiłbym to tak…”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button