Bare Knuckle FC

(VIDEO) Prawie zabił! W walce na gołe pięści były rywal Jana Błachowicza w KSW dobił nieprzytomnego przeciwnika bombą z góry!

Nie zdołał okiełznać morderczych żądzy Houston Alexander w swoim debiutanckim występie pod banderą BKFC.

Po ponad 4-letnim rozbracie ze sportem zaprawiony w bojach obieżyświat Houston Alexander powrócił do akcji – ale w formule walki na gołe pięści.

49-letni już Amerykanin wziął udział w gali Bare Knuckle Fighting Championship 21, która odbyła się w piątek w Omaha w stanie Nebraska, gdzie skrzyżował rękawice z innym weteranem MMA Wesem Combsem.

Na zwycięstwo Alexander potrzebował ledwie 34 sekund. Wtedy to ściął rywala z nóg soczystym prawym sierpem. Jednak zanim sędzia zdążył wkroczyć do akcji, Alexander… Nie okiełznał przyzwyczajeń wyniesionych z MMA, spuszczając na głowę nieprzytomnego już rywala potężną bombę! Miał już przygotowaną także lewicę, ale opamiętał się.


https://twitter.com/jakeshredz420/status/1436520912787058693?s=20

Pomimo iż tego rodzaju dobitki nie są dozwolone w BKFC, oficjele nie zdyskwalifikowali Alexandra, prawdopodobnie uznając, że zawody zostały zakończone już po pierwszym ciosie.

Zabójca rozpoczął karierę MMA w 2001 roku. Występował między innymi w UFC czy w Bellatorze, choć bez większych sukcesów. Przygodę z tą pierwszą organizacją zakończył z bilansem 2-4, a z tą drugą 1-1-3.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

W 2012 roku Assassin zawitał jednorazowo pod sztandar KSW, gdzie pomimo dwóch porażek z rzędu wyszykowano mu pojedynek o pas mistrzowski 205 funtów z ówczesnym czempionem Janem Błachowiczem. Cieszyński Książę pokonał wówczas Amerykanina jednogłośną decyzją sędziowską.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button