Jason Knight ubił Artema Lobova w walce na gołe pięści – VIDEO

Świetnie usposobiony Jason Knight pewnie porozbijał i w ostatniej rundzie ubił Artema Lobova podczas gali BKFC 9.

Jason Knight zaprezentował mocno poprawione umiejętności w rewanżowym starciu z Artemem Lobovem w walce wieczoru gali BKFC 9 w Biloxi, ubijając Rosjanina w piątek rundzie.

Zobacz także: McGregor szydzi z porażki Nurmagomedova, kasuje wpisy

Pierwsza runda walki należała do ruchliwego i dobrze pracującego na nogach Knighta, który szybkimi prostymi trafiał częściej.

W drugiej odsłonie przewaga Amerykanina nawet wzrosła – soczystym prawym posłał nawet Lobova na deski. Świetnie się poruszał, na balansie i odchyleniach przepuszczając masę ciosów Rosjanina.

Lobov przebudził się w trzeciej rundzie. Nadal co prawda wiele z jego ciosów pruło powietrze, ale kilka razy zdołał soczyście grzmotnąć Knighta. Ten nadal prezentował się nieźle, ale nie trafiał tak często jak w poprzednich rundach.

Czwarta odsłona była wyrównana. Obaj zawodnicy mieli swoje dobre momenty.

Piątą to Knight rozpoczął znacznie lepiej, serią ciosów dosięgając Lobova. Po jednym z uderzeń – soczystym lewym z dołu – dobrą sekundę lub dwie później Lobov położył się na deskach. Sędzia rozpoczął liczenie… Artem wstał, ale nie sprawiał wrażenia zawodnika gotowego do kontynuowania pojedynku. Sędzia przerywa walkę!
Jason Knight rewanżuje się tym samym Artemowi Lobovowi za porażkę z kwietnia tego roku jednogłośną decyzją.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

Amerykanin wyraził pełną gotowość na trylogię z Rosjaninem, choć ten ostatni podszedł do tematu z pewnym dystansem, nie składając żadnych zobowiązań.

*****

UFC Sao Paulo: Błachowicz vs. Jacare – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply