UFC

Conor McGregor w medialnej ekstazie po porażce Abubakara Nurmagomedova – kasuje wpisy

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor nie posiadał się z radości, gdy Abubakar Nurmagomedov przegrał przez poddanie z Davidem Zawadą.

Kilka lat temu gdy przegrał w pierwszym starciu z Natem Diazem, a radość z takiego rezultatu okazał w mediach społecznościowych Jose Aldo, Conor McGregor stwierdził, że nie jest to zachowanie godne mistrza. Mistrz nie świętuje porażki innego zawodnika.

Na mieście od dawien dawna już jednak zupełnie inne treście. Irlandczyk w sobotni wieczór doznał bowiem medialnego orgazmu, gdy Abubakar Nurmagomedov przegrał przez poddanie z Davidem Zawadą podczas gali UFC on ESPN+ 21 w Moskwie.

Wpadłszy w ekstazę, która najwyraźniej wykastrowała z jego pamięci wszystkie cztery porażki w karierze, jakich doznał odklepując w tempie kałasznikowa – zdaniem wielu: bez walki – Notorious nie oszczędził kuzyna swojego ostatniego pogromcy, Khabiba Nurmagomedova.

Nurmagomtatap

Hahaha, zasrańcy

Klepał go po czole. Jeśli możesz klepnąć go w czoło, to możesz też walnąć go w czoło. Poddał się. Pierwszy cykor obnażony. Abubakar Nurmagotaptap. Na zawsze przegryw.

Trójkąt w 5 sekund, hahaha

Swoim jednak zwyczajem kilka minut po publikacji powyższych wpisów Irlandczyk wszystkie usunął.

Dla Abubakara Nurmagomedova był to debiutancki występ pod sztandarem UFC. W jego narożniku stał między innymi wspomniany Khabib Nurmagomedov, czyli ostatni oprawca Notoriousa, do rewanżu z którym Irlandczyk garnie się jak zły, nie zaprzepaszczając najmniejszej okazji, aby nań poujadać.
Conor i Abubakar znają się całkiem nieźle. Po zakończeniu zeszłorocznej gali UFC 229 w Las Vegas, gdzie Dagestański Orzeł odklepał Irlandczyka, obaj wdali się w bójkę. Conor uderzył Abubakara, który próbował wyskakiwać z oktagonu, aby ruszyć z odsieczą Khabibowi. Później Notorious grzmotnął go jeszcze soczystym lewym, podbijając kuzynowi Khabiba oko.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Nie gwałcę kobiet, nie biję starszych ludzi i nie promuję alkoholu” – Khabib odpowiada Conorowi

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button