Bare Knuckle FC

BKFC 9: Lobov vs. Knight II – zapowiedź i informacje o transmisji

Dziś wieczorem w Biloxi w stanie Mississippi do rewanżu na gołe pięści staną Artem Lobov i Jason Knight.

W walce wieczoru dzisiejszej gali Bare Knuckle Fighting Championship 9 w Biloxi dojdzie do długo wyczekiwanego rewanżu pomiędzy weteranami UFC, Artemem Lobovem i Jasonem Knightem.

Zobacz także: McGregor szydzi z porażki Nurmagomedova, kasuje wpisy

Pierwsze starcie odbyło się podczas kwietniowej gali BKFC 5. Rosyjski Młot po wojnie na wyniszczenie wygrał jednogłośną decyzją sędziowską, choć do dzisiaj Amerykanin – który z czasem przejął stery tamtej walki w swoje ręce – nie zgadza się z werdyktem. Dziś w nocy będzie miał okazję udowodnić, że jego porażka była jedynie wypadkiem przy pracy.

https://twitter.com/zamnzeke/status/1195448420967817217?s=20

W co-main evencie wydarzenia o pas mistrzowski wagi ciężkiej powalczą dwaj inni weterani UFC, mający za sobą zwycięski debiut w BKFC Chase Sherman i zaprawiony już w bojach w walce na gołe pięści – stoczył w tej formule cztery walki, dwie zwyciężając, jedną przegrywając i jedną remisując – Joey Beltran.

Pod banderą BKFC zadebiutuje też szalony Charles Bennett, który stanie w szranki z otrzaskanym już w szermierce na obnażone pięści – wygrał wszystkie cztery walki – Johnnym Bedfordem.

Gala będzie dostępna w systemie PPV – można ją zakupić za $19.99 na FITE.TV. Rozpocznie się o godzinie 3:00 czasu polskiego.

Poniżej ceremonia medialnego ważenia:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Typowanie UFC Sao Paulo: Błachowicz vs. Jacare

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button