Bare Knuckle FCUFC

Conor McGregor z płomiennym komentarzem po porażce Artema Lobova z Jasonem Knightem

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor zabrał głos po porażce swojego kompana Artemal Lobova w walce na gołe pięście z Jasonem Knightem.

Artem Lobov nie będzie miło wspominał rewanżowej walki na gołe pięści z Jasonem Knightem, do której doszło w sobotę w Biloxi w ramach dania głównego gali BKFC 9.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Rosyjski Młot nie miał bowiem nic do powiedzenia w starciu ze świetnie usposobionym Amerykaninem, ostatecznie przegrywając przez nokaut w piątej rundzie. Dla 33-letniego Rosjanina była to pierwsza porażka przez nokaut od 2011 roku.

Po wszystkim słów wsparcia i uznania nie oszczędził mu jego słynny kompan Conor McGregor.

https://www.instagram.com/p/B49DDrCpAzV/

Artem Lobov! Co za wojownik. Cóż to jest za podróż, przyjacielu. Co za podróż! Rozwalasz mnie, bracie! Od tras po świecie przez Ultimate Fightera aż do tego! Zasługujesz na absolutnie wszystko i jeszcze więcej, bracie! Gratulacje kolejnej niesamowitej walki! Co za historia! Bracia na zawsze, kolego.

Gratulacje dla Jasona Knighta. Niesamowity wojownik. Świetna walka.

Artem Lobov zasilił szeregi Bare Knuckle Fighting Championship po trzech latach spędzony w oktagonie UFC, gdzie wygrał dwie z siedmiu walk. W debiucie w walkach na gołe pięści wypunktował w kwietniu Jasona Knighta, a dwa miesiące później w mocno wypromowanym starciu w ten sam sposób pokonał Pauliego Malignaggiego.

Po sobotniej porażce Rosjanin nie czynił żadnych zobowiązań, podkreślając, że ma teraz rodzinę i dziecko.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Norman Parke chce walczyć na gołe pięści – wskazuje dwóch rywali

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button