Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd nowych kursów bukmacherskich na UFC

Poznaliśmy kilka nowych kursów bukmacherskich na najciekawsze walki przyszłych gal UFC.

Na stronie naszego partnera, zakładów bukmacherskich UNIBET, opublikowano szereg nowych kursów bukmacherskich na najciekawsze walki nadchodzących tygodni i miesięcy.

Oto ich przegląd!

UFC Fight Night 90

kurs_1

Mistrz kategorii lekkiej Rafael dos Anjos jest zdecydowanym faworytem w konfrontacji z Eddiem Alvarezem (zapowiedź i wstępna analiza walki), natomiast rozpędzony trzema zwycięstwami Derrick Lewis jest minimalnym underdogiem w starciu z Roy’em Nelsonem (zapowiedź i wstępna analiza).

UFC Fight Night 91

kurs_2

W walce wieczoru gali UFC Fight Night 91 bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Tony’ego Fergusona w walce z Michaelem Chiesą (zapowiedź i wstępna analiza). W co-main evencie między dwoma kowadłorękimi zawodnikami John Lineker jest niewielkim faworytem nad Michaelem MacDonaldem (zapowiedź i wstępna analiza).

UFC on FOX 20

kurs_3

W starciu wieczoru jubileuszowej gali FOX była mistrzyni Holly Holm jest mocno faworyzowana w konfrontacji z Valentiną Shevchenko (zapowiedź i wstępna analiza). W co-main evencie pomiędzy Anthonym Johnsonem i Gloverem Teixeirą wyraźnym faworytem jest Amerykanin (zapowiedź i wstępna analiza).

UFC 201

kurs_4

Mistrz kategorii średniej Robbie Lawler jest faworytem – ale nie zdecydowanym – w konfrontacji z Tyronem Woodley’em (zapowiedź i wstępna analiza), natomiast mistrz kategorii muszej Demetrious Johnson jest gigantycznym faworytem w konfrontacji z Wilsonem Reisem (zapowiedź i wstępna analiza).

UFC Fight Night Hamburg

kurs_5

W walce wieczoru wrześniowej gali w Hamburgu pomiędzy Joshem Barnettem i Andreiem Arlovskim bukmacherzy faworyzują tego pierwszego (zapowiedź i wstępna analiza). W co-main evencie z udziałem Ryana Badera i Ilira Latifiego wyraźnym faworytem jest Amerykanin (zapowiedź i analiza).

Które kursy uważacie za szczególnie interesujące?

*****

Jeśli nadal nie macie konta na UNIBET, zapraszamy do rejestracji przez ten link.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button