Absolute Championship BerkutRosyjskie MMA

Brendan Loughnane soczystym kopnięciem ubija Paata Tsxapelię – video

Brendan Loughnane efektownie ubił Paata Tsxapelię podczas gali ACB 75 w Stuttgarcie, włączając się z przytupem do wyścigu o złoto kategorii piórkowej.

Brendan Loughnane (15-3) w świetnym stylu rozprawił się z Paatem Tsxapelią (11-2) podczas gali ACB 75 w Stuttgarcie, kończąc Cypryjczyka efektownym kopnięciem na głowę w trzeciej rundzie.

Brytyjczyk przez pierwsze dwie odsłony prezentował wyborną formę w stójce, kapitalnie rozbijając Tsxapelię – trenujący z Dominickiem Cruzem Loughnane rewelacyjnie pracował na nogach, przepuszczając masę ataków Cypryjczyka, karcąc go jednocześnie piekielnie szybkimi ciosami i kombinacjami oraz bogatym arsenałem kopnięć.

W drugiej rundzie złamał jednak rękę, w jej końcówce inkasując nawet kilka ciosów, po których zmuszony był ratować się obaleniem. Do trzeciej rundy wyszedł, całkowicie zaprzestając wyprowadzania ciosów prawicę – zamiast tego pracą na nogach neutralizował ataki rywala, nękając go jabami i od czasu do czasu poszukując klinczu. I właśnie podczas zwarcia pod siatką najpierw posłał Tsxapelię na deski kolanem na głowę, a gdy ten wstawał, skończył pojedynek soczystym kopnięciem na głowę.

https://twitter.com/Jolassanda/status/934505742979264512

Dla 27-latka z Manchesteru jest to drugie zwycięstwo w trzecim występie pod banderą ACB. Jedynej porażki – bardzo kontrowersyjnej, dodajmy – doznał w swoim jedynym występie w limicie kategorii lekkiej, ulegając Patowi Healy’emu. Teraz mierzy w najwyższe cele w 145 funtach czeczeńskiej organizacji.

*****

ACB 75 – transmisja na żywo, wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button