Paulie Malignaggi nie wyklucza walki z Conorem McGregorem


Uwikłany w ostry medialny spór z Conorem McGregorem Paulie Malignaggi zabiera głos na temat potencjalnego rozwiązania nieporozumień w ringu bokserskim.

W ostatnich dniach konflikt na linii Conor McGregorPaulie Malignaggi, regularnie podsycany przez tego ostatniego, zdominował czołówki portali poświęconych sportom walki.

Jak grzyby po deszczy zaczęły pojawiać się teorie, wedle których cała medialna wrzawa wywołana przez Malignaggiego stanowi przede wszystkim przygotowanie artyleryjskie pod ewentualną walkę. Zapytany o to w programie The MMA Hour, amerykański bokser włoskiego pochodzenia odpowiedział wymijająco, przekonując, że jego oburzenie i złość na Irlandczyka nie ma nic wspólnego z promocją potencjalnego starcia.

Wydaje się jednak, że i Malignaggiemu zaczyna w głowie świtać myśl – a może świtała od dawna? – aby pójść w bokserskie tany z McGregorem. Na sugestię, aby tak właśnie uczynić, odparł bowiem:

Dostaję wiele takich wiadomości, ale najpierw poczekajmy na walkę #MayweatherMcGregor, żeby w ogóle zobaczyć, jak to się potoczy.
W ocenie wielu jeśli McGregor nie zostanie kompletnie upokorzony i ubity przez Mayweathera, ale skończy na tarczy, wówczas konfrontacja z Malignaggim byłaby dla niego atrakcyjniejsza finansowo i marketingowo aniżeli potencjale starcie w UFC z Tonym Fergusonem lub Khabibem Nurmagomedovem. W przypadku trylogii z Natem Diazem sprawa nie wydaje się już tak oczywista…

*****

Sierpem #57 – jak Jon Jones ubił Daniela Cormiera?


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. Hahaa,wiadomo że mógł i pewnie to sobie ustawił. Warto zrobić z siebie każdego głupka za walkę o wypłacie milionowej :D

  2. 


  3. Ten topic to już szczyt :D 

    Paulie vx Khan w  rewanżu o jakiś pasek od spodni.