Marcin Held: „Oglądajcie i trzymajcie kciuki”


Marcin Held jest już w Phoenix, gdzie za kilka dni na gali UFC Fight Night 103 skrzyżuje rękawice z Joe Lauzonem.

W nocy z niedzieli na sobotę w Phoenix na gali UFC Fight Night 103 Marcin Held stoczy swoją druga walkę pod banderą amerykańskiego potentata, mierząc się z zaprawionym w bojach Joe Lauzonem. W swoim debiucie tyszanin przegrał jednogłośną decyzją sędziowską z Diego Sanchezem i druga porażka z rzędu postawiłaby go pod ścianą.
Na swoim profilu na Facebooku polski zawodnik napisał kilka słów na temat pojedynku z J-Lau (pisownia oryginalna).

Dotarłem już do Phoenix, teraz czeka mnie kilka formalności przed walką- badania, wywiady. Już w niedziele wyjde do okatgonu UFC!

Wiem, że walcze z bardzo dobrym przeciwnikiem i nie jestem w tej walce faworytem. Mogę Wam jednak obiecać, że będę robił wszystko by to moje ręce znalazły się w górze. Czuje się dobrze i moje nastawienie jest pozytywne :) Jestem bardzo zadowolony, że UFC stawia na mojej drodze tak wymagających rywali. Ciesze się, że mogę dostarczać moim fanom tak dużo emocji walcząc z najlepszymi. Jest mi bardzo miło, że tyle osób wyczekuje moich walk i mi kibicuje! Jestem przekonany, że z Joe Lauzonem damy dobrą walkę. Oglądajcie i trzymajcie kciuki :)

*****

Joe Lauzon: „Jestem dłużej w UFC niż on robi jiu-jitsu”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!