UFC

„Nie rozumiem, dlaczego czekałeś 2 lata na Conora. Mogłeś w tym czasie przegrać cztery ekscytujące walki” – Arman Tsarukyan zdemolował Michaela Chandlera

Ripostą spod znaku klękajcie narody potraktował Michaela Chandlera w mediach społecznościowych Arman Tsarukyan.

Nie oszczędził Michaela Chandlera Arman Tsarukyan! W odpowiedzi na słowa Amerykanina Ormianin potraktował go kąśliwym komentarzem w mediach społecznościowych, jednym zdaniem wyszydzając cała karierę Irona.

Kilka dni temu były mistrz Bellatora obwieścił, że nie rozumie decyzji Armana Tsarukyana o odrzuceniu zaproponowanej mu mistrzowskiej walki z Islamem Makhachevem na czerwcowej gali UFC 302. Amerykanin zwrócił uwagę, że pomimo zwycięstwa z Charlesem Oliveirą na UFC 300 Ormianin wcale nie może być pewny swojego statusu pretendenta, bo w UFC wszystko zmienia się niebywale szybko i nikt tutaj na nikogo nie czeka.

Ba! Michael Chandler w nieszczególnie zawoalowany sposób zasugerował, że gdy trzy tygodnie po mistrzowskiej walce Islama Makhacheva z Dustinem Poirierem w ociekającej medialnym zgiełkiem konfrontacji rozparceluje na UFC 303 Conora McGregora, to pomimo iż starcie to odbędzie się w limicie 170 funtów, zdystansuje Ahalkalaketsa w rajdzie po tron wagi lekkiej.

Wypowiedzi te Chandlera nie uszły uwadze Tsarukyana. Ormianin odwinął się zamaszyście, niemiłosiernie batożąc Amerykanina.

– Nie spodziewam się, że zrozumiesz, Chandlerze – napisał Arman. – Nie operujemy na tym samym poziomie. Ja jestem tutaj, aby zostać mistrzem. Ty natomiast czekasz tylko na wypłatę.

– Nie rozumiem też, dlaczego czekałeś dwa lata na walkę z Conorem. Mogłeś w tym czasie przegrać cztery ekscytujące walki.

Wpis ten Ormianina spotkał się z ogromną reakcją ze strony fanów na X.

Pokonując Charlesa Oliveirę, Arman Tsarukyan – najmłodszy zawodnik w Top 15 wagi lekkiej – odniósł czwarte z rzędu zwycięstwo i dziewiąte w ostatnich dziesięciu potyczkach. Awansował tym samym na 1. miejsce w rankingu wagi lekkiej.

Arman Tsarukyan atakuje Charlesa Oliveirę niecodziennym opadającym kopnięciem – i trafi czysto, choć Brazylijczyk utrzyma się na nogach.

Islam Makhachev potwierdził już gotowość do rewanżu z Ormianinem, jeśli upora się na UFC 302 z Dustinem Poirierem – choć jednocześnie wyśmiał Ahalkalaketsa za odrzucenie propozycji rewanżu.

Michael Chandler nie był widziany w akcji od listopada 2022 roku, gdy przegrał przez poddanie z Dustinem Poirierem. Bilans jego startów w UFC wynosi co prawda ledwie 2-3, ale Amerykanin chętnie podkreśla, że daje niebywale ekscytujące walki, z dystansem podchodząc do ich rezultatów.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button