Krzysztof Jotko: „Otrzymałem dwie oferty bojów z zawodnikami z Top 5”


Najlepszy polski średni Krzysztof Jotko zdradza, że otrzymał dwie propozycje walk z rywalami ze ścisłej czołówki.

Po niezwykle udanym 2016 roku, w którym odniósł trzy bardzo cenne zwycięstwa, przebijając się do czołowej piętnastki kategorii średniej UFC, Krzysztof Jotko wkrótce rozpocznie przygotowania do powrotu.
Jak powiedział portalowi MMAnia.pl bawiący na Jamajce zawodnik, za dwa dni wraca do Stanów Zjednoczonych, by następnie udać się na pięć tygodni do Tajlandii, gdzie – obok treningów muay thai i zapaśniczego – spotka się też ze swoim dawnym trenerem boksu Zbigniewem Raubo, z którym ponownie nawiązał współpracę.

Co prawda nie mam jeszcze zaplanowanego pojedynku, ale otrzymałem już dwie oferty bojów z bardzo, ale to bardzo dobrymi zawodnikami z Top 5, więc podjąłem decyzję że muszę jeszcze bardziej i mocniej trenować.

– zdradził Jotko.

W czołowej piątce kategorii średniej znajdują się – nie wliczając mistrza Michaela BispingaYoel Romero, który sposobi się do walki o pas, Luke Rockhold, który ujawnił niedawno, że nie jest jeszcze gotowy do powrotu, Ronaldo Jacare Souza, który w kolejnej walce skrzyżuje rękawice z Timem Boetschem, oraz pozostający bez walki póki co Gegard Mousasi. Na 6. miejscu jest natomiast sklasyfikowany Robert Whittaker.

Jestem gotowy na podbój UFC w 2017 roku.

– podsumował Jotko, zapowiadając, że w połowie marca wraca już na stałe do Stanów Zjednoczonych, by kontynuować trening w American Top Team.

*****

Krzysztof Jotko: „Asia już jest mistrzem, ja będę nim wkrótce”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!