Bonusy po UFC Fight Night 111


Po gali UFC Fight Night 111 w Singapurze ogłoszono nazwiska szczęśliwców, którzy wzbogacili się o bonusowe $50 tysięcy.

Walką Wieczoru okrzyknięto starcie Jinglianga Li z Frankiem Camacho, zakończone ostatecznie zwycięstwem przez jednogłośną decyzję tego pierwszego. Dla Chińczyka jest to pierwszy bonus w siódmym występie w UFC. Dla debiutującego Camacho – oczywiście także pierwszy.
Bonusy za Występ Wieczoru padły łupem Holly Holm (jej drugi w siódmej walce), która efektownie znokautowała Bethe Correię, oraz Yuty Sasakiego (drugi w piątym występie w oktagonie), który powrócił z dalekiej podróży, odklepując Justina Scogginsa.

*****

UFC Fight Night 111 – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. Biedny Harris, a tak prosił XD


  2. 


  3. Zmiana z formuły nokautu i poddania wieczoru na występ wieczoru miały wyeliminować sytuację w której jedyne skończenie po bezbarwnej walce kończy się "niezasłużonym bonusem".

     

    Niestety bonusy ciągle są czasem rozdawane pod kątem skończeń. Holm która miała spektakularne KO po 2 rundach zupełnie nijakiego występu dostaje bonus zamiast spektakularnie wyglądającego Inoue.