Colby Covington: „Kolejne obrzydłe zwierzę, wysmarowany oszust”


Colby Covington rugał Rafaela dos Anjosa przed walką na UFC 225 i nie zamierza dawać Brazylijczykowi spokoju już po wszystkim.

Ledwie wczoraj Carla Esparza oskarżyła Claudię Gadelhę o wysmarowanie swojego ciała śliską substancją, aby utrudnić Amerykance obalenia, a dziś tym samym tropem podążył Colby Covington.

Nowy tymczasowy mistrz kategorii półśredniej po pokonaniu Rafaela dos Anjosa w co-main evencie chicagowskiej gali UFC 225 przemycił co prawda nawet kilka pochwał pod adresem Brazylijczyka, ale… Sprawa już nieaktualna!

Zamierzałem go przewracać i lać z góry, ale moje obalenia nie działały, bo był nasmarowany.

– stwierdził Chaos w BJPenn Radio.

Był czymś nasmarowany, na sto procent. Na ogół gdy zapinam ręce za tobą, nie ma opcji, żebyś się wyśliznął, ale w jego przypadku czułem, jak się wyślizguje. Kolejne obrzydłe zwierzę, nasmarowany oszust.
Według statystyk opublikowanych na portalu Fightmetric.com, Amerykanin podjął 18 prób przewrócenia Brazylijczyka, finalizując 7 z nich. Z góry nie był jednak w stanie wyrządzić dos Anjosowi większych obrażeń.

Myślę, że przed walką nasmarował się masłem kokosowym czy co tam innego stosują.

– powiedział Colby.

Potem nałożył na siebie oliwkę dla niemowląt albo coś takiego. Wiem na pewno, że to zrobił, bo próbowałem kilku zejść do jego nóg i moje ręce dosłownie ześliznęły się od jego ud do samych kostek. Wyślizgiwał się z uchwytów, jakie miałem – i to nie był pot.

Trenuję codziennie, robię zapasy całe życie, znam chwyty i znam pozycje – i wiem, gdy twoje ciało jest czymś nasmarowane i śliskie – i gdy schodziłem do obaleń, na sto procent czułem, że był wysmarowany na plecach i nogach.

*****

Nowozelandzki twardziel, Romero jak Zidane i amerykański konfident – pięć wniosków po UFC 225


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!    


  1. to co zyskał w moich oczach walką traci pierdoleniem niepotrzebnym

    Esparza też dobra, z 1 obalenia spróbowała, które Gadelha wybroniła jakby to czterolatek wjeżdżał w nogi a potem myślała, że jest bokserką, zresztą sam narożnik widział, że prędzej w stójce ustrzeli niż przewróci, bo błyskawicznie zmieniono taktykę