Wyniki UFC Hamburg: Manny Bermudez w 59 sekund poddał Daveya Granta – video

Niepokonany Manny Bermudez obronił nieskazitelny rekord, potrzebując niespełna minutę na rozbicie i poddanie Daveya Granta podczas gali UFC Fight Night 134 w Hamburgu.

Nie napocił się Manny Bermudez (13-0) w wyróżnionej walce karty Fight Pass podczas gali UFC Fight Night 134 w Hamburgu, w 59 sekund poddając Daveya Granta (8-4).

Brytyjczyk rozpoczął od serii lowkingów, ale szybko zainkasował soczystego prawego, po którym padł na deski. Amerykanin rzucił się za nim, od razu łapiąc go w trójkącie. Z tej pozycji zaatakował najpierw balachą, by ostatecznie udusić dzielnego – nie odklepał – rywala trójkątem.

Dla 24-latka jest to druga z rzędu wiktoria przez poddanie w UFC.

Z kolei powracający po prawie 2-letniej przerwie Grant ponosi drugą kolejną porażkę i jego dalszy los w UFC jest niepewny.