UFC

Wyniki UFC FN 128 – Dan Hooker ciężko nokautuje Jima Millera – video

Daniel Hooker nadal zachwyca formą po przejściu do kategorii lekkiej – podczas gali UFC Fight Night 128 wygrał trzecią walkę z rzędu, ubijając Jima Millera.

Największy faworyt gali UFC Fight Night 128 w Atlantic City, Dan Hooker (16-7) nie zawiódł – w pierwszej rundzie ciężko znokautował weterana Jima Millera (28-12).
Od początku walka przebiegała pod dyktando bardzo aktywnego Nowozelandczyka, który zasypał Amerykanina macą ciosów i szczególnie różnorodnych kopnięć, głównie niskich. Miller hasał przy siatce, skupiony na defensywie, próbując opędzać się od rywala lowkingami na łydkę i krosami w kontrze – ale bez większych sukcesów. Na chwilę zdołał co prawda przenieść walkę do parteru, ale Hooker szybko wrócił na nogi – a tam, pod siatką, idealnie skontrował zejście do nóg rywala soczystym kolanem na głowę, po którym Amerykanin runął ledwie żywy na deski. Nowozelandczyk nie oszczędził go jednak i zanim sędzia przerwał walkę, dobił go mocnym prawym.

https://twitter.com/KidNobuhiko/status/987879484027219968

https://twitter.com/UFCInsiders/status/987880498977562624

Dla Nowozelandczyka jest to trzecie zwycięstwo z rzędu w dywizji do 155 funtów. Po walce zaprosił do oktagonowych tanów… przeprowadzającego z nim wywiad Paula Feldera! I zaproszenie to zostało przez Irlandzkiego Smoka zaakceptowane.

Jima Millera tymczasem ponosi czwartą z rzędu porażkę.

*****

UFC Fight Night 128 – Barboza vs. Lee – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button