„Witam, Panie McGregorze…” – Tenshin Nasukawa odpowiada na szyderstwa Irlandczyka

Japoński fenomen kickboxingu Tenshin Nasukawa odpowiedział na nieszczególnie wyrafinowane określenia, jakimi potraktował go w mediach społecznościowych Conor McGregor.

Zabierając wczoraj głos na temat zestawienia pojedynku Floyda Mayweathera Jr. z Tenshinem Nasukawą, Conor McGregor nie oszczędził japońskiego młodziana, określając go mianem małego kutasa i Jackie Chana.
20-letni fenomen z Kraju Kwitnącej Wiśni postanowił w niezwykle uprzejmym tonie – z delikatnym jednak przytykiem – odpowiedzieć irlandzkiemu gwiazdorowi.

Witam, Panie McGregorze.
Nazywam się Tenshin Nasukawa. Nie jestem Jackie Chanem. Obiecuję pomścić pańską porażkę, więc proszę oglądać moją walkę.

Nasukawa i Mayweather Jr. skrzyżują rękawice podczas noworocznej gali RIZIN 14 w saitamskiej Super Arenie. Na tę chwilę wiadomo jedynie, że walka odbędzie się w małych rękawicach i bez jakichkolwiek ochraniaczy. Organizatorzy zapewniają, że nie będzie to pojedynek pokazowy – choć póki co nie są znane jego zasady.

Tenshin Nasukawa to jedna z największych gwiazd sportów walki z Japonii. Wyróżnia go nieprawdopodobni efektowny styl walki, którym wyśrubował bilanse: kickbokserski do 27-0 i MMA do 4-0.

Pan McGregor póki co nie odniósł się do słów Japończyka.

*****

„To jedyna walka, na którą chce wrócić” – menadżer o planach Anthony’ego Johnsona

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Pingback: "Nigdy nie zgodziłem się na oficjalną walkę" - Floyd dementuje zestawienie z Nasukawą - Lowking.pl

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply